Redist Keratinli Saç Serumu

Redist Keratinli Saç Serumu

Merhabalar

Bu gün size son dönem kullanıp memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim. Redist Keratinli Saç Serumu. Bir kaç aydır saç uçlarımın kırılmasından dolayı bir sürü ürün kullandım ama en memnun kaldığım ürün bu oldu. Sadece saç uçlarına kullanıyorsunuz ve daha canlı saçlarınız oluyor.

Redist-Keratinli-Sac-Serumu-1
Redist Keratinli Saç Serumu

Hiç bilmeyenler bile duymuştur mutlaka reklamlardan. Keratin saçlar için çok önemli. Onarıcı,besleyici  etkisi var. İçinde sıvı keratin varmış. Ben birkaç günde değişimi  fark ettim. Sık boyama, fön  ve hava koşulları gibi sebepler saçlarımızı çok yıpratıyor. Yıllar önce Cindy Crawford’un oynadığı bir reklam vardı “Kendimi saçım güzel olunca güzel hissederim,tam anlamıyla güzel”. Hiç unutmadım bu sloganı çünkü ben de öyle. Saçım güzel olunca güzel hissederim. Bayanların hemen hemen hepsi aynıdır zannımca. Saçın güzelliği bizim için çok önemli.

Kutunun üzerinde ” Boyanın rengini korumasını, kırık oluşumunu önler ve kırıkları hızlıca onarır” yazıyor. Ben kullanmaya başladıktan sonra uçlardaki çatallaşmanın azaldığını gözlemledim.

Redist Keratinli Saç Serumu
Redist Keratinli Saç Serumu

Ben kuaför marketlerden aldım. 10 tl idi. İnternette de gördüm.Ama internette 19,90 tl civarı. Kuaför marketlerden almak daha mantıklı. Başka nerde satılıyor bilmiyorum açıkçası.

Umarım herkese faydalı olur.

Sevgilerimle……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 8151 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/