Redist Keratinli Saç Serumu

Redist Keratinli Saç Serumu

Merhabalar

Bu gün size son dönem kullanıp memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim. Redist Keratinli Saç Serumu. Bir kaç aydır saç uçlarımın kırılmasından dolayı bir sürü ürün kullandım ama en memnun kaldığım ürün bu oldu. Sadece saç uçlarına kullanıyorsunuz ve daha canlı saçlarınız oluyor.

Redist-Keratinli-Sac-Serumu-1
Redist Keratinli Saç Serumu

Hiç bilmeyenler bile duymuştur mutlaka reklamlardan. Keratin saçlar için çok önemli. Onarıcı,besleyici  etkisi var. İçinde sıvı keratin varmış. Ben birkaç günde değişimi  fark ettim. Sık boyama, fön  ve hava koşulları gibi sebepler saçlarımızı çok yıpratıyor. Yıllar önce Cindy Crawford’un oynadığı bir reklam vardı “Kendimi saçım güzel olunca güzel hissederim,tam anlamıyla güzel”. Hiç unutmadım bu sloganı çünkü ben de öyle. Saçım güzel olunca güzel hissederim. Bayanların hemen hemen hepsi aynıdır zannımca. Saçın güzelliği bizim için çok önemli.

Kutunun üzerinde ” Boyanın rengini korumasını, kırık oluşumunu önler ve kırıkları hızlıca onarır” yazıyor. Ben kullanmaya başladıktan sonra uçlardaki çatallaşmanın azaldığını gözlemledim.

Redist Keratinli Saç Serumu
Redist Keratinli Saç Serumu

Ben kuaför marketlerden aldım. 10 tl idi. İnternette de gördüm.Ama internette 19,90 tl civarı. Kuaför marketlerden almak daha mantıklı. Başka nerde satılıyor bilmiyorum açıkçası.

Umarım herkese faydalı olur.

Sevgilerimle……..

Toplam Ziyaret: 8311 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir