Redist Mucize Saç Bakımı..

Saçlarımın ince telli, sönük ve yağlıya dönük olması her tür saç bakım ürününe her ne kadar mucize olarak adlandırılsa bile şüpheyle yaklaşmamı sağlıyor. Özellikle herkesin ölüp bittiği ve neredeyse herkese iyi gelen argan yağları benim saçlarımı bir adet mısır püskülüne çeviriyor. O nedenle böyle ürünleri çok az az ve dikkatle uyguluyorum. Bugün sizlere anlatmak istediğim ürün Redist Hair Care Elixir Miracle Therapy 12 Effect in 1 Elixir.

redist hair care
Redist Mucize Saç Bakımı

Redist Mucize Saç Bakımına ‘da tabi önce bir şüphe ile yaklaşıp azar azar denemeye başladım.

Redist Mucize saç bakımı
Redist Mucize saç bakımı

Saçı güneş ışınlarına karşı korumaktan, boyalı saçları beslemeye, yine ısıya karşı korumaktan saçları beslemeye kadar pek çok faydası var görünüyor. İçindekiler fena değil gibi görünüyor.

Redist Mucize Saç bakımı
Redist Mucize Saç bakımı

Uygulaması direk nemli saça 15-20 cm. mesafeden sıkılarak yapılıyor aslında ama ben öyle yapmıyorum. Çünkü ürünü saç diplerine değdirmemek gerekiyor. Benim saçım kısa olduğu için direk saçıma püskürttüğüm her şey direk diplere de gideceği için elime şu kadar miktarda ürünü alıp, havluyla nemini aldığım ancak henüz taramadığım saçlarıma hafif hafif, tampon hareketler ile uygulama yapıyorum. Bu şekilde saçım daha kolay taranıyor ve beslenmiş oluyor. Ertesi gün saçım oldukça yumuşak oluyor ama yağlanma süresi artıyor.

Bir de bu ürünü kesinlikle başka bir ürünle beraber kullanamıyorum, herhangi bir krem veya saç maskesi uygulayıp bunu kullanırsam saçım mat ve cansız gözüküyor. Bu ürünün saçları kuru olanları özellikle çok memnun edeceğine eminim. 

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1051 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir