Redist Tuzsuz Şampuan

Redist Tuzsuz Şampuan

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle özellikle Brezilya Fönü yaptıranların tercih ettiği tuzsuz şampuanlardan biri hakkında konuşmak istiyorum. Redist ürünleri ile tanıştım tanışalı her ürününden memnun kaldım diyebilirim. O nedenle bunu da sizinle paylaşmak istiyorum.

Redist ürünleri
Redist Tuzsuz Şampuan

Kocaman devasa bir şişede olan ürün tam 1000 ml. Aslında aile boyu diyebileceğim çok bereketli bir ürün. Yapısı yumuşacık ve çok hoş kokuyor.

redist ürünleri
Redist Tuzsuz Şampuan

Pek çok yerde şampuanlarda bulunan tuzun saça zararlı olduğunu okuyoruz veya duyuyoruz. O nedenle pek çok kişi de hem tuzsuz hem uygun fiyatlı şampuan arıyor. Zaten Brezilya fönü yaptırmanın çok meşhur olduğu dönemlerde tuzsuz şampuan modası da artmış ve çok duyulmuştu.

redist ürünleri
Redist Tuzsuz Şampuan

Bu kocaman şişeyi bu şekilde pompalı yapmışlar ve bu çok isabetli bir karar olmuş. Neden mi? Eee koca şişeyi nasıl ters döndürüp elimize şampuan dökelim 😉 Diyebilirim ki en sevdiğim yanı da bu oldu.
Peki şimdi gelelim şampuandan aldığım verime. Benim saçlarım her yıkamada taş gibi olur ve birbirine girer. Ancak bu şampuanla aksine yumuşacık oldu, hemencecik açıldı saçlarım. Snapchatte tavsiye ettiğim zaman pek çok kişi satın aldı ve alanların çoğundan olumlu dönüşler geldi. Hatta satın alanlar komple Redist ürünlerini set halinde alıp kullandılar. Beraberce başladık ve memnun kaldık. Ürünü ailemde ise sadece çok kalın telli ve gür saçları olan kardeşim beğenmedi. Sanırım tuzlu şampuanlara alıştığı için saçını sertleştirmiş.
Peki bu ürünü nerede bulabiliriz? Biz ve takipçilerim internetten satın aldık. Bu kocaman şampuanı n11.com ve benzeri sitelerde 10 lira ile 15 lira arasında bulmak ve satın almak mümkün. Diğer Redist ürünlerine de şans verebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 10919 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 84 Ortalama: 2.8]

4 thoughts on “Redist Tuzsuz Şampuan

    1. Valla bende kullaniyorum bununla beraber keratin yağını ki saçın artık ölmek uzereydi bu ürünler sayesinde yeniden saçlarımı sevmeye basladim. Tavsiye ettiğim kişiler de çok memnun kaldı. Herkese tavsiye ederim..

  1. merhaba bende yeni kullanmaya başladım Redist Tuzsuz Şampuan, saç kremi ve saç köpüğünü umarım saçlarıma iyi gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir