Renkli Saç Modası

Herkese merhaba 🙂

Bu hafta yeni moda olan, genç – yaşlı ayrımı olmadan herkesin ortak zevki haline gelen bir trend konuşalım istiyorum. Evet tabi ki renkli saçlardan bahsediyorum.  İki farklı rengin bir arada olması ile ombre saç olarak adlandırılan modadan sonra ve kısa zaman önce başlayan rengarenk saçlar olarak karşımıza çıkan bu modeller hızla yayılıyor. Hangi renk olacağı, saçınızın neresine olacağı tamamen size kalmış. Bu modaya uydum ve  ben de turuncu yaptırdım:))  

turuncu_sac

fotograf 2

 

Aslında daha çok gri istemiştim ama kuaförüm  saçımı çok yıpratır diyerek gri yapmadı.  Saçınızda eğer boya yoksa ben de gri gibi saçı çok açmayı gerektiren renkleri yapmanızı tavsiye etmiyorum. Renkli saç boyaları bir çok markada yer almaya başladı artık. Hatta cesaret edemeyenler için geçici renkli boyalar bile çıktı.
gri-sac

mor-sac

Benim saçıma turuncu azıcık uygulanmış olmasına rağmen o bölgeler daha sert oldu. Marjinallik istiyorum diyorsanız saçın arkasını boyatmanızı tavsiye edebilirim. Az tutamlar halinde değil de komple saçın iç ve arka kısmını boyuyorlar. Bu bence bayağı bir cesaret istiyor. Bu işlemleri kendi kuaförünüzde yaptırmanız tavsiye ediyorum çünkü renkler ve uygulanacak tutamlar saçınızı ve sizi tanıyan birinin elinden çıkarak tam istediğiniz gibi olmalı. Bu saçlara model uygulamak gerçekten çok kolay. Az bir yer boyatıp o kısma incecik örgü yaptığınızda da çok modern duruyor. Tek sorun var ben koyu ruj sürmeye korkar oldum. Renkler bir türlü uyumlu olmuyor diye rahat edemiyorum .

Bu haftalık diyebileceklerim bu kadar. Hayatınıza renk katınn.

 

Not: Bazı renkli saç görselleri internetten alıntıdır.

Toplam Ziyaret: 9867 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

3 thoughts on “Renkli Saç Modası

  1. Bana fazla uçuk geliyor alışılmış dışında ki renkler:))
    Belki de hayatımda ki tek asla dediğim şey saçımın renginin değiştirmek olduğu içindir.yaşıma rağmen fazla sınırlarım yoktur ama sırf moda diye pembeler yeşillerle gezmek çok hoş gelmiyor bana İzmir’deyken genç bir kızda zümrüt yeşili görmüştüm tamamını boyamış sevmedim:) doğal saç renkleriyle yapılanlar daha hoş görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir