Revlon Ultra HD Lipstick 890 Dahlia

Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia

Merhaba,

Haftaya güzel bir kırmızı ile başlamak istedim. Bunun için benim tercihim Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia oldu. Cumhuriyetimizin 93. yılını kutlarken al bayrağımızın rengi ön planda olmalı.

Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia
Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia

Her bayanın kırmızı bir ruju mutlaka vardır, olmalı. Çok iddialı bir renktir kırmızı, onu taşıyabilmek gerekir. Dudakları ön planan çıkarırken gözleri daha sade bırakmalısınız. Benim çok sık tercih ettiğim bir renk değildir. Kırmızınında pek çok tonu var esasında. Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia kırmızının çok hoş bir tonuna sahip. Hafif bordoya kaçıyor ve sanki hafif kiremitlik de var. Koyu bir kırmızı.

Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia
Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia

Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia çok yoğun bir pigmentasyona sahip. Yumuşak bir sürümü var. Kalıcılığı orta seviyede diyebilirim. Dudaklarınızı nemlendiren bir yapısı var. Asla kurutmuyor. Parlak bir bitişe sahip. Çok şık bir ambalaja sahip buda çok hoşuma gitti. Serinin diğer renklerinden de denemek isterim.

revlon-ultra-hd-lipstick
Revlon Ultra HD Lipstick 890 Dahlia

Kırmızı tonlarını çok fazla günlük majyajımda tercih etmiyorum. Çok göze batıyormuşum gibi hissediyorum. Günlük hayatta sadelikten yanayım. Revlon Ultra HD Lip Stick 890 Dahlia tam sohbahara uygun bir tona sahip. Uygun bir dudak kalemi ile çevrelemenzi tavsiye ederim. Revlon ürünlerini Watsons’lardan bulabilirsiniz. Ben indirimde 17,50 TL’ye almıştım diye hatırlıyorum. Bu seriden tavsiye edebileceğiniz renkler varmı? Benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

 Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

 

Toplam Ziyaret: 1101 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir