Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara

Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara

Merhaba,

Kirpik konusunda şanssız biri olarak sürekli mascara alıp deniyorum. Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara‘yı Watsons‘da satış temsilcisi bayanın tavsiyesi ile aldım. “Kirpiklerim kısa; onları tek tek boyaması gerek aldığım mascaranın, hacimde versin uzatsında dedim.” Keşke bodoslama üzerinde yazana bakıp vermemiş olsaydı. Bu size yaramaz başka markadan alın deseydi. Kişiye göre seçim yapma becerisi olsaydı. Dedim ki “evde bir kere kullanıp yüzüne bakmadığım mascara dolu. Öyle kat kat uğraşmak istemiyorum.” Ama malesef sonuç berbat.

Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara‘nın ambalajı şık. Fırçasına baktığımda sık ve eşit uzunlukta bir kıl yapısına sahip. Öyle aşırı tombalak değil. Ben buna da dikkat ediyorum çünkü yoksa göz pınarı yakınlarına sürüm zorlaşıyor.

Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara
Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara

Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara hem uzatma, hemde hacim vaadediyor. Ama malesef ikisindende eser yok. Fırçasındaki sık ve aynı eşitlikte ki kıl  yapısı nedeniyle kirpiklerinizi kavramıyor. Sanki içinde boya yok gibi. Defalarca üst üste fırçayı sürtmeme rağmen kirpiklerimde çok bir belirginleşme olmuyor. Fazlasıyla boğuşmak zorundasınız mascara ile. Ve bana göre kirpikleriniz uzun ve hacimli dahi olsa sonuç alabileceğiniz bir mascara değil. İçini doldurmayı unutmuşlar sanki.

Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black
Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black

Fotoğraflarda Revlon‘a en az 10-15 kat attım hiç abartmıyorum. Deborah ise tek kat uygulamadaki sonuç. Artık mascra fırçaları konusunda belli bir kalıbın dışına çıkmayacağım. Öncelikle fırçanın kıllarının hepsi aynı boyda ve çok sık ise kirpiklerinizi kavrayamıyor. Daha aralıklı ve kıllar hepsi aynı boyda olmamalı diye düşünüyorum. Fırçada o ıslaklığı yani boyayı net görmelisiniz. Özellikle kısa ve hacimsiz kirpikler buna çok dikkat etmeli. 

Mesela Deborah’tan aldığım 2 mascaradan gayet memnun kaldım. Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black , Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara ve en son alıp çok çok memnun olduğum (yazısını yakında blogda yayınlayacağım) Maybelline The Colossal Go Extreme Leather Black Volum Express Maskara bu bahsettiğim özelliklerin çoğuna sahipler. 

Ben Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara‘dan tekrar alır mıyım? Kesinlikle almam, tavsiye etmem. Paranızı çöpe atmayın. Malesef bir köşede öylece bekliyor. Kalabalık etmesine gerek yok. Ait olduğu yere, çöpe gidecek. Karşılaştırma yazısı gibi olsada Revlon‘u anlatabilmek için mecbur kaldım. Haftaya çok negatif bir ürünle başladık ama sizin haftanız musmutlu geçsin. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

 

Toplam Ziyaret: 4794 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3.2]

One thought on “Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir