Revox At Kuyruğu Saç Serumu

Revox markasını sanırım artık bilmeyen yok. Saçları sağlıkla uzatan revox şampuanın saç dökülmesini engelleyen ve sağlıklı saç oluşumuna destek veren Revox at kuyruğu saç serumundan bahsedeceğim.

Ürün saç diplerine sıkılıyor ve en az 4 saat süreyle saç derisinden kalıyor. Saç diplerine sıktıktan sonra masaj yaparak yediriyoruz ve sonrasında yıkıyoruz saçlarımızı. Benim kullanım şeklim, gece sıkıp sabah yıkamak saçlarımı yada, sabah sıkıp işe gitmek 🙂 Ürünün bitkisel bir kokusu var. Ferah iç açıcı bir koku değil ama kötü rahatsız edici bir kokuda sayılmaz. Saç diplerini yağlandırma yada ağırlaştırma yapmadı bende, o sebeple tüm gün saç derimde kalması beni rahatsız etmiyor. Hatta saçlarıma biraz hacim veriyor o sebeple sabah sıkıp akşam yıkamayı daha sık uyguluyorum.

20160127_202243
Revox At Kuyruğu Saç Serumu

Ürün 100 ml ve fıs fıslı şişede satılıyor. Markanın diğer ürünleriyle birlikte kullanmak her zaman daha iyi sonuç almamızı sağlar. Sizlerde saçlarınızın sağlıklı ve düzenli uzamasını istiyorsanız Revox at kuyruğu seruma bir şans verebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 719 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir