Revox At Kuyruğu Şampuanı

Selamlar Herkese

Son zamanlarda saçlarım çok kırılmaya başladı. Uçlarından azıcık aldırmak için kuaföre gidiyorum kuşa dönmüş gibi çıkıyorum kuaförden. En son gittiğim kuaföre de bunu söyledim ama yine çok kesti saçlarımı ve bana saçlarımın hızlı uzaması, uçlarının kırılmaması için Revox At Kuyruğu Şampuanı‘nı önerdi. “At kuyruğu mu?” dedim. Atların kuyruğundan mı yapılıyor yani?” diye sordum. İnsanın aklına ilk o geliyor çünkü.

20151202_231016
Revox At Kuyruğu Şampuanı

 750 ml şişesini 70 TL dedi. Ama 60 TL’ ye indirdi bende aldım.  İnternette de 60 TL civarına satılıyor zaten. Kendi sitelerinden satış noktalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Revox At Kuyruğu Şampuanı
Revox At Kuyruğu Şampuanı

Bugüne kadar hiç duymamışım bu şampuanı ama biraz araştırma yapınca aslında epey başarılı bir şampuanmış ve yorumlar çok olumlu.

Bu at kuyruğu bir bitkiymiş tabi ki. Atın kuyruğu değilmiş:) Ama bu bitki atlar için kullanılıyormuş adı sanırım bu yüzden öyle. Sonra bir gün at bakıcıları bu bitkiyi kendilerinde denemişler ve çok güzel sonuçlar almışlar. Böylece keşfedilen bu bitki ekstratı şampuanlarda kullanılmaya başlamış. Saç dökülmesini hatırı sayılır derecede azalttığını duyunca hemen almak istedim. Benim bam telim de bu. Saç telini kalınlaştırıp güçlendirme, saçları canlandırma, dökülmesini önleme ve saç derisi sorunlarında etkili olduğu söyleniyor. Revox markası da bu ektratı insan kullanımına uygun haline getirmiş ve bizim kullanımımıza sunulmuş.

Revox  Şampuan
Revox At Kuyruğu Şampuanı

Şampuanın arkasında içeriği ile ilgili ayrıntılı açıklamalar mevcut. Mesela hazırlanırken oksijenle arıtılmış su kullanılıyormuş.

Gelelim benim izlenimlerime; Saç dökülmemin azaldığını epey hissettim diyebilirim. Yerlerde daha az saç görüyorum mesela. Az da olsa kepek sorunum vardı. Ona da iyi geldi. Saçlarım daha parlak görünüyor. Yani kısacası olumlu sonuçlar aldım diyebilirim. Tavsiye olunur.

Sevgiyle………

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 2029 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/