Revox At Kuyruğu Serumu

Herkese merhabalar, yaz ayıydı boyasıydı açıcısıydı derken sizin de saçlarınız yıprandı mı? Revox At Kuyruğu Serumu bana ışık gibi parlayan ürün oldu. Uzun süredir saçarım çok fazla dökülüyordu. Mevsim değişikli diye düşünerek fala önemsemedim fakat git gide artması bir sorun belirtisiydi.

Revox At Kuyruğu Serumu

Her ne kadar boyayı sadece uçlarıma uygulamış olsam da sanırım biraz da onun etkisiyle iyice artmaya başladı.  Bende daha önce ününü çok duyduğum bu ürünü denemeye karar verdim. Duştan yarım saat önce bütün saçıma uygulayıp onu iyice yedirip saçımı da toplayıp bekliyorum. İyice emsin diye tülbent ile sarıyorum saçımı. Hoş bir kokusu olduğu söylenemez ama gerçekten faydasını gördüm.

Revox At Kuyruğu Serumu

İçerisinde ki 10 ayrı bitki kökü ile saç diplerinin iyice güçlenmesini sağlıyor. Saç büyümesinin salarken saç köklerin nüfus ederek saçların daha canlı olmasını hedefliyor. 3 haftadır kullanıyorum u ürünü gözlemlediğim kadarıyla dökülmelerim yarı seviyeye ulaştı.  Saç dökülme orunu yaşıyorsanız ilk tercihiniz Revox olmalı diyorum. İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 892 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/