Revox At Kuyruğu Serumu

Herkese merhabalar, yaz ayıydı boyasıydı açıcısıydı derken sizin de saçlarınız yıprandı mı? Revox At Kuyruğu Serumu bana ışık gibi parlayan ürün oldu. Uzun süredir saçarım çok fazla dökülüyordu. Mevsim değişikli diye düşünerek fala önemsemedim fakat git gide artması bir sorun belirtisiydi.

Revox At Kuyruğu Serumu

Her ne kadar boyayı sadece uçlarıma uygulamış olsam da sanırım biraz da onun etkisiyle iyice artmaya başladı.  Bende daha önce ününü çok duyduğum bu ürünü denemeye karar verdim. Duştan yarım saat önce bütün saçıma uygulayıp onu iyice yedirip saçımı da toplayıp bekliyorum. İyice emsin diye tülbent ile sarıyorum saçımı. Hoş bir kokusu olduğu söylenemez ama gerçekten faydasını gördüm.

Revox At Kuyruğu Serumu

İçerisinde ki 10 ayrı bitki kökü ile saç diplerinin iyice güçlenmesini sağlıyor. Saç büyümesinin salarken saç köklerin nüfus ederek saçların daha canlı olmasını hedefliyor. 3 haftadır kullanıyorum u ürünü gözlemlediğim kadarıyla dökülmelerim yarı seviyeye ulaştı.  Saç dökülme orunu yaşıyorsanız ilk tercihiniz Revox olmalı diyorum. İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 918 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir