Revox Saç Arındırıcı ve Kalıntı Giderici Şampuan..

Hepimiz saçlarımız bakımlı ve temiz görünsün, sağlıklı olsun isteriz değil mi, bunun için de çeşit çeşit şampuanlar, kremler, saç maskeleri kullanıyoruz. Kuaförde paralar dökük özel bakımlar yaptırıyoruz. Peki ama bütün bunların saç tellerinde ve saç derisinde bıraktığı kalıntıları düşünüyor muyuz hiç. O kalıntılar saçımızda kaldığı sürece saçımıza istediğimiz kadar iyi bakalım tam olarak sağlıklı ve pırıl pırıl bir görüntüye kavuşamıyor ne yazık ki. O nedenle saçlarımıza iyi baktığımız kadar temizliğini de yapmamız gerekiyor. Daha önce bu amaca yönelik bir şampuan yoktu ama son yıllarda At Kuyruğu Şampuanı ile hayatımıza giren Revox şimdi de saçlarımızdaki şampuan, boya ve krem kalıntılarını arındıracak Revox Saç Arındırıcı Şampuan ile karşımıza çıktı.

Revox Arındırıcı Şampuan

 

Şampuan 200 ml. yani aslında normal bir şampuan olsa çabuk bile bitebilecek bir boyutu var. Ama bu şampuan öyle her gün kullanılacak bir ürün değil. Saçları arındırmaya ve derinlemesine temizlemeye yönelik olduğu için haftada bir defa kullanmak yetiyor. O nedenle oldukça bereketli olacağını düşünüyorum.

Revox Arındırıcı Şampuan

 

Şampuanın haftada bir defa bir defa kullanılması öneriliyor. Saçınızı her zamanki gibi bu şampuanla yıkıyorsunuz. Yeterince temiz gelmezse 2 şampuanlama yapılabilirmiş, ben de öyle yapıyorum. Zaten benim saçlarım hiç bir şampuanda tek yıkama ile temizlenmiyor. Ancak ilk kiri pası, tozu akıyor. Sonrasında da tam olarak temizlenip arınıyor.

Revox
Revox Arındırıcı Şampuan

 

Şampuanı 5-6 haftadır kullanıyorum. Hepsi bu kadar işte kullandığım miktarın. Ben temizlemesinden ve saçımı arındırıp hafifletmesinden memnunum. Benim için tek eksi yanı saçımı sertleştirip dolaştırıyor. Peşinden yıkama esnasında herhangi bir saç kremi kullanmıyorum.  Ama peşinden yine Revox markasına ait At Kuyruğu Saç Kremini hem saçlarım kolay taransın, hem parlaklık versin hem de beslesin diye kullanıyorum.

Saçlarınıza boya, röfle gibi kimyasal işlemler yaptırıyor ve bol bol saç kremi ve maskesi kullanıyorsanız böyle bir arındırıcı şampuana ihtiyacınız vardır diye düşünüyorum. Şampuan Watsons’larda ve kendi sitesinde satışta bulunuyor. Fiyatı 30 TL. ama indirimde döneminde daha uyguna alabilirsiniz tabi.  Revox Saç arındırıcı şampuan ve saç kreminden makyaj blogumda da ayrıca bahsedeceğim.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3814 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 2.7]

One thought on “Revox Saç Arındırıcı ve Kalıntı Giderici Şampuan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir