Rimmel London 3 İn 1 Shimmering Bronzer

Merhaba,

Bir süredir bronzer arayışı içindeydim. Rimmel standında bronzerlara bakarken, satıcı bayanın yönlendirmesi ve övgüsü üzerine bu bronzerı tercih ettim.

2 farklı numarası olan bronzerların bendeki 001 Gold Princess yani en açık olanı. İçerisinde 3 ton bulunuyor. En açık olanı highlighter olarak, orta rengi allık olarak, koyu rengi bronzer olarak kullanabileceğiniz gibi 3’ünü karıştırarak da kullanabilirsiniz. İçerisinde ışıltılar var bu sebeple normal bir kontür uygulamasında kullanılması zor. Ama sizi disko topuna çevirecek cinsten değil.

rimmel-london-3-in-1-shimmering-bronzer
Rimmel London 3 İn 1 Shimmering Bronzer

Benim yorumuma gelirsek açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Birazda şanssızlık olabilir, çünkü yorumlara baktığımda bir kısım, pigmentasyonuna iyi-orta derken, bir kısım da taşlaşmış bronzer olarak yorumlamış. Pigmentasyonu kesinlikle çok zayıf. Tam bir taşlaşmış bronzer bana göre. Allık fırçamı uzun uzun üzerinde dolaştırıp,defalarca yanaklarıma uygulama yapıyorum. Kalıcılığı da çok zayıf uçup gidiyor. 2 saat anca dayanıyor. Bronzer olarak değilde allık olarak kullanmak daha mantıklı. Turuncumsu bir renk veriyor yanaklara.

Bundan böyle göz makyajımda denemeye de karar verdim. En açık rengi kaş altına, orta rengi göz kapağına ve en koyuyu katlanma bölgesine uygulayabilirsiniz. Far bazı ile gözlerimizde daha iyi sonuç verecektir. Bu bronzerı Watsons’larda bulabilirsiniz. 9,9 gram, ambalajı çantaya atıp taşımak için uygun ve sağlam. Taşlaşmış olması ve rengini iyi verebilen bir yapısı olmadığından tekrar alacağım bir ürün değil. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

 

Yazar Hakkında: B.Gözde İlter

Merhaba ben Gözde 1983 doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Eskişehir’de yaşıyorum, aslan burcuyum. İşletme Lisans mezunuyum. Çalışma hayatımı hamilelik planladığımızda bıraktım. En son bir hastanede insan kaynakları uzmanı olarak çalıştım. Dışarı dönük,neşeli,gezmeyi ve hayatı yaşamayı seven biriyim.  www.pudrakokusu.com blogunun sahibiyim. Daha çok makyaj ve cilt bakımı konularında yazılar paylaşacak olsamda, zaman içerisinde farklı konularla da karşınızda olabilirim. Bu platforma yazmaktan mutluluk duyuyorum.

Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 1363 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir