Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous

Merhaba,

Şu sıralarda sürmeyi en çok sevdiğim ojem Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous’dan bahsetmek istiyorum. Metalik, parlak ışıldayan ojeleri çok seviyorum. Aslında üşengeçliğim olmasa ojesiz gezmem herhalde. Günlük hayatta elim sudan çıkmadığından ojelerim çabuk çıkıyor. Ayrıca çok narin bir tırnak yapım var. Çok ince adeta kağıt gibiler. Dolayısı ile çok fazla uzayamadan kırılıyorlar ve azıcık uzasalar eğriliyorlar. Fazla uzatmadan bakımlı ve ojeli tutmaya çalışıyorum.

 

Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous
Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous

Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous rengi altın desem altın değil, haki desem haki değil. Çok hoş ve kullanışlı bir renge sahip bence. Günlük kullanıma da uygun olduğunu düşünüyorum.  Rimmel London 60 Seconds Super Shine ojeler adından da anlaşılacağı üzere 60 saniyede kurumayı vaadediyor. Bu vaadini karşılıyormu derseniz malesefki hayır. Tek katta da rengini güzel veriyor. Ancak ben 2 kat sürmeyi daha çok seviyorum. Kuruması pek çok ojeye göre daha erken olsa da 60 saniyede kesinlikle kurumuyor.  Ben üzerine Kalyon Oje Kurutucu sıkıyorumm ve yine bekliyorum. İz olmaması için.

Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous
Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous

Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous ojede benim en ama en sevdiğim özellik fırçası oldu. Fırça yatay kalın bir yapıda. Tırnağa çok güzel oturuyor. Her yerine eşit sürüm yapabiliyorum. Metalik simli gibi ojelerde sürdükten sonra pütürlü bir his olabiliyor. Ama bu ojelerde bu his yok. Parmağıızı üzerinde gezdirdiğinizde kaygan prüzsüz bir yapıda olduğunu anlayabiliyorsunuz. Kalıcılık olarak oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Genelde ojelerim İlk günden itibaren uç kısımlarından çıkmaya başlıyor. Bu ojeyi kullanışımın 3. Günü bitiyor ve halen tek bir dökülme, çıkma olmadı. Serinin diğer renklerinden de denemek istiyorum.

Ambalajını da çok şirin buldum. Küçücük görünüyor. Asetonla çıkarırkende zorlandığım bir yapısı yok. Hatta süngerli oje çıkarıcıların içine sokup çıkararak çok kısa sürede ojelerden kurtulabiliyorum. Fiyatını tam hatırlamıyorum ama 5TL civarında idi.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Rimmel London 60 Seconds Super Shine 809 Darling You Are Fabulous ojeden tekrar alırmıyım? Kesinlikle evet. Aynı rengi de alırım farklı renklerdende denerim. Yeni yazılarda görüşmek üzere…
Toplam Ziyaret: 1450 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir