Rimmel London Brow This Way Kaş Altı Kalemi

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle son zamanlarda elimden düşmeyen bir ürünü paylaşmak istiyorum. Rimmel London Brow This Way Kaş Altı Kalemi göz makyajınızda size daha çarpıcı bir bakış sağlayacak.

Bu ürünün iki rengi var aslında bendeki rengi 002 shimmer tatlı bir şampanya rengi aslında. Kaşınızın alt kısmına bu kalemden uyguladığınız zaman kaş altını aydınlattığı için daha güzel görünmesini sağlıyor. Hem de makyajınızı tamamlıyor.

Renginden dolayı duruşu çok doğal. Parlak parlak durmuyor kaş altında.

Rimmel London Brow This Way Kaş Altı Kalemi yumuşak bir yapıda. Kalemi sürdükten sonra ben elimle hafifçe dağıtıyorum böylece hat gibi kalmadan daha doğal olmasını sağlıyorum.

Rimmel London Kaş Altı Kalemi
Rimmel London Brow This Way Kaş Altı Kalemi

Düğüne, nişana giderken hatta arkadaş buluşmalarında bile makyajınıza bu kalemi ekleyebilirsiniz. Watsons , Gratis, gibi mağazalarda ve N11  gibi internet sitelerinde bulabilmeniz mümkün. Fiyatı

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın 🙂 Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 611 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/