Rimmel London Extreme Black Wonder’full Mascara

Herkese günaydın

Umarım mutlu bir haftaya hep birlikte başlarız diyerek bu hafta ki ürünüme geçiyorum. Göz makyajının olmazsa olmazı, o makyajı beli eden ürün rimeldir. “Rimmel London Extreme Black Wonder’full” benim göz makyajımı kurtaran ürün oldu.

fotograf 1(3)
Rimmel London Extreme Black Wonder’full Mascara

Kirpiklerim hiçbir zaman çok minik olmadı ama ben takma kirpiklerle yarışacak belirginlikte ki kirpikleri daha çok seviyorum. Bu rimel tam aradığım üründü . Ortalara doğru boyu uzayan kıllar, kirpiklerin köşede kalan kısımları için kolaylık sağlıyor.

Rimelsiz kirpikler
Rimelsiz kirpikler

fotograf 3Ben bu ürünün altına şeffaf rimel uygulayıp sonra bunu uyguluyorum. Böylece kirpik boyum daha uzun oluyor.Ürünün içerisinde ki argan yağı sayesinde de hem güzel hem de sağlıklı kirpikler elde ediyoruz. Fiyatı da 20 tl civarındadır.

İyi haftalarr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Toplam Ziyaret: 1611 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/