Rimmel London Kate Moss 55 Numara My Nude Ruj

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere bir süredir severek kullandığım ve Nude ruj sevenlerin hoşuna gidecek Rimmel London Kate Moss Serisi 55 Numara My Nude rujdan bahsetmek istiyorum.

Rimmel London Kate Moss serisine bu farklı ambalaj ile yeni renkler eklemişti. Hangisini alsam diye düşünürken internetteki paylaşımlar  aklımı çeldi ve 55 numarayı denedim gerçekten de çoğu insana yakışacak bir nude rengi karşıma çıktı.

 

Rimmel London Kate Moss Serisi 55
Rimmel London Kate Moss Serisi 55

 

Rimmel London Kate Moss Serisi 55
Rimmel London Kate Moss Serisi 55

Nude severler bilirler yaz kış mevsim farketmez her zaman her yerde kullanılacak bir renktir nude rengi. Eğer gerçekten seviyorsanız Rimmel London Kate Moss Serisi 55 Numara My Nude rengi tam siz göre. Sıcak bir nude tonu.

Yapısı ve sürümü benim çok hoşuma gitti. Çünkü çok yumuşak bir sürümü var rujun. Yemeklerden sonra tazelemek gerekiyor. Bana pek kalıcı gelmedi.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 1.8]
Toplam Ziyaret: 1876 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/