Rimmel London Magnif’eyes Kalem Far

 

Herkese merhaba. Bugün sizlere  bir süredir kullandığım ve performansı ile beni kendine bağlayan bir üründen bahsetmek istiyorum. Rimmel London Magnif’eyes Kalem Far. Birkaç renk çeşidi ile herkesin kendi zevkine göre mutlaka birini seveceğini düşündüğüm bir ürün. Bendeki renki 001. Bir tarafı metalik koyu gri kalem far diğer tarafı ise siyah renkte bir liner.

Liner kısmını ben hem kalem hem de eyeliner gibi kullanabiliyorum. Kalıcılığı çok başarılı. Yapısı acayip yumuşak hani bu yumuşaklık olunca insan hemen dağılır gözde gözüyle bakıyor ama kesinlikle dağılma yapmadığı gibi çok çabuk da sabitlenebiliyor.

Far kısmı ise yine çabuk sabitlenen bir özellikte. Ben hep bazla far kullandığım için kalıcılığı gayet iyidi ama bazsız nasıl olur denemek lazım.

Rimmel London Magnif'eyes Kalem Far
Rimmel London Magnif’eyes Kalem Far

Rimmel London satan noktalarda bu ürüne ulaşabilirsiniz. Benim son zamanlarda en çok kullandığım ürün oldu diyebilirim. İhtiyacı olanlar tek ürünle hem göz kalemi hem de farı çeplerinde taşımış olacaklar 😉

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Görüşmek üzere 🙂 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 929 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/