Rimmel London Provocalips Kalıcı Ruj

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere Rimmel London Provocalips rujdan bahsetmek istiyorum. Zamanımızın kısıtlı olmasından dolayı kalıcı rujlar hepimizin tercihi oluyor bildiğiniz gibi..Ancak bazı markalar kalıcı ruj adı altında bizi kandırmıyor değil 🙂 

Rimmel London Provocalips Kalıcı Ruj

Blogumu takip edenler bilir, Rimmel London markasını çok çok severim. Daha evvel aynı markanın Kate Moss rujundan bahsetmiştim, merak edenler buraya tıklayarak bakabilir.    

Watsons mağazalarında bulabileceğimiz bu kalıcı ruj, 20 TL civarında. 16 saat kalıcı olduğu bildiriliyor ve mat. 2 aşamalı bir ruj, önce renkli olan kısmını sürüyoruz. Sabitlemek için,resimde beyaz gördüğünüz tarafı kullanıyoruz. Fırçası far fırçasını andırıyor ve yumuşak. Renk yelpazesi oldukça geniş, resimde gördüğünüz 200 numara I’ll call you isimli olan.

Kesinlikle vaatlerini yerine getiren bir ürün oldu benim için. Uzun saatler kalıcı ve dökülme,kuruma problemi yaşatmıyor.

Tavsiye ediyorum, mutlu hafta sonları diliyorum..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 1.6]

Toplam Ziyaret: 2802 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/