Rimmel Match Perfection Kapatıcı

Merhabalar. Bu hafta sizlere kısa biz zaman önce satın aldığım Rimmel Match Perfection Concealerden bahsedeceğim. Bendeki 030 Classic Beige rengi.

Ürün 7 ml.lik tüplü yapıda ve fırçalı ambalaja sahip. Tüp içinde olması bir yandan daha iyi. Çünkü ambalajı keserek son demlerine kadar kullanabiliyorsunuz ve ziyan olmuyor:)

rimmel kapatıcı
Rimmel Match Perfection Kapatıcı

Ama fırçalı uçlu olması benim için dezavantaj. Çünkü fırçalı olunca uygulamada zorluk çekiyorum. Bir de hiç hijyenik gelmiyor ve de ürün fırçadan düzgün gelmiyor.

Rimmel Match Perfection Kapatıcı  likit bir formda ve kolayca dağılabiliyor.

Yapısı hafif ve kapatıcılığı orta seviyede. Asla çizgiler dolma gibi bir sorun yaşamadım. Günlük kullanıma uygun. Ama sorunlu göz altlarınız varsa bu ürün yeterli gelmeyebilir.

rimmel match perfection
Rimmel Match Perfection Kapatıcı

Rimmel’ in bu ürünü hem kapatıcı hem de aydınlatıcı formda. Bu sebeple sivilceli bölgelerde uygulanmasını tasvip etmiyorum. Çünkü o bölgeyi ışık yansımalarından dolayı kusurları ön plana çıkarabilirsiniz.

Göz altlarında herhangi bir kuruluk yaşamadım ve nemlendirmesi bana göre iyi.

Kalıcılık olarak ortalama 4-5 saat bozulmadan durduğunu söyleyebilirim.

Rimmel markası sadece Watsons mağazalarında satılmakta. Fiyat bakımından oldukça uygun. Ben indirimden satın almıştım. 15-20 TL gibi bir fiyata sahip.

Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 1248 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

One thought on “Rimmel Match Perfection Kapatıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir