Rituel de Beaute Burun Bandı

Merhaba herkese

Bugün sizlere Rituel de Beaute siyah nokta ve kir temizleyici burun bantını anlatacağım. Piyasa fiyatı 11 TL civarı ama Bim‘de çok uygun fiyatlara satılıyor.Pakette 6 adet var. Daha önce denediğim bir çok banttan iyi geldi.

Rituel De Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bantı
Rituel De Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bantı

Rituel de Beaute siyah nokta ve kir temizleyici burun bantını özellikle banyodan sonra ıslak cildime yapıştırıp yaklaşık 15 dakika bekliyorum ve sonra yavaşça bir ucundan tutarak çıkartıyorum ve gerçekten çok etkili olduğunu gördüm sizlere de tavsiye etmek istedim. Tek kötü yani bana göre kokusu mazot kokusu gibi geliyor. İçeriğinde aloe vera olduğu için kullanım sonrası da cildi rahatlatıyor. Kullanım sırasında Rituel de Beaute burun bantında dikkat etmeniz gereken bir nokta, ellerinizin kuru olması, Islak elle kullanım, alacağınız sonucu etkileyebilir.

Rituel siyah Nokta Bantı
Rituel De Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bantı

Güneş yanığı , sivilceli ve lekeli ciltlere kullanımı önerilmiyor. Hafta 1-2 kez kullanımı öneriliyor ama ben haftada 1 kullanıyorum çünkü cildim hassas olduğu için belki tahriş edebilir. Bir de dediğim gibi daha önceki kullandığım birçok banttan etkili ve sıkı tutuyor cildimden ayırırken bazen ıslatıp çıkartmak zorunda bile kalıyorum. Kullandıktan sonra nemlendirici bir krem sürebilirsiniz.

Siyah noktalar için siz neler yapıyorsunuz ?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
Toplam Ziyaret: 1094 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: