Rituel De Beaute Isıtıcı Bant

Merhaba,

Bugün sizlere özel günler için kullanılan Rituel De Beaute Isıtıcı Banttan bahsetmek istiyorum. Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında etkinliğinde sponsorlarımız arasındaydı. Ancak benim daha evvel denediğim, memnun kaldığım bir üründü.

rituel-de-beaute
Rituel De Beaute Isıtıcı Bant

Paketin içerisinden dikdörtgen,içi jelimsi 2 adet bant çıkıyor. Bu bantı dikkatli bir şekilde resimde görüldüğü gibi çamaşırın üzerine yapıştırıyoruz. Hemen ısınmaya ve ağrıyı gözle görülür seviyede azaltmaya başlıyor. 3-4 saat en az o sıcaklık kalıyor. Bence su torbası gibi ilkel yöntemlerden çok daha faydalı.. Üstelik ince yapılı olduğu için, kıyafetlerden belli olma ihtimali hiç yok.

Ürün, Japonya Sağlık Standartlarına uygun olarak üretilmiş ve ithal geliyor ülkemize. Gratis mağazalarında ve bazı online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. Fiyatı 3 TL civarında.

Direkt teninize uygulamamanız ve beklenmeyen bir reaksiyon görüldüğünde kullanmayı bırakmanız öneriliyor.

Tavsiye ediyorum. Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1291 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/