Rival De Loop Aydınlatıcı Baz

Rival De Loop Aydınlatıcı Baz

Herkese merhaba,
  
Bu hafta size Rival de Loop markasına ait bir aydınlatıcıdan bahsetmek istiyorum. Rossmann mağazalarında bulabileceğiniz bu aydınlatıcı baz kremsi ve şeffaf bir yapıda. Çalkalayarak kullanıyoruz ve yüzümüzde aydınlanmasını istediğimiz bölgelere uyguluyoruz. 

Highlighter kadar belirgin değil ya da makyaj bazı görevi de görmüyor. Fakat günlük makyajda güzel bir yardımcı bence. Aydınlık, ışıltılı bir görünüm veriyor yağlı olmayan ciltlerde..

15 ml bir ambalajın içinde,yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve yarılanmadı bile. Yanılmıyorsam 10 TL civarındaydı.


Tekrar alır mıyım? Fiyatı makul olduğundan, cilt yapıma da uyduğundan alırım. 

Mutlu hafta sonları dilerim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 4115 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/