Rival de Loop Clean Care Makyaj Temizleme Sütü

Makyaj temizleme sütleri özellikle hassas kuru ciltler için en gerekli temizlik ürünleri. Rival de Loop Clean Care Makyaj Temizleme Sütü bittikçe yenisini aldığım severek kullandığım bir temizleyicim.

clean-care-makyaj-temizleme-sutu
Rival de Loop Clean Care Makyaj Temizleme Sütü

Makyaj Nasıl Temizlenmeli?

Birçok kişinin düştüğü bir hata var. Cilt makyajı süt veya başka bir ürünle silindiğinde cilt temizlenmiyor. Üzerinden köpük veya jel forma sahip bir başka temizleyici ile gözeneklerinizi temizlemezseniz eğer, cildinizde birikir. Bu da gözenek oluşumuna davetiye çıkartır.

En büyük sorun makyaj temizleyiciler cildimi geriyor veya havasız bırakıyor yorumları. Bunu yapmasının nedeni, cildiniz tam olarak temizlememeniz ve üzerine sürdüğünüz takdirde nemlendiricinizi alt katmanlara siz sağlıklı temizlemediğinizden dolayı ulaşmaması.

Bu yüzden her ne olursa olsun cildinizi mutlaka son dokunuş olarak jel veya köpük bir temizleyici ile yıkayın.

Bu kısa bilgiden sonra, kullandığım makyaj temizleme sütünün içerisinde cildimde reaksiyon gösterecek bir madde yok. Cildimden tüm makyajımı çizmeden veya tahriş etmeden rahatlıkla çıkartıyor. Sonrasında  kötü bir his bırakmıyor. İçerisinde yağ gibi ek bir madde yok, buda cildi temizledikten sonra o rahatsız edici his oluşmasını engelliyor.

clean-care-makyaj-temizleme-sutu-yapisi
Clean Care Makyaj Temizleme Sütü

Üzerine sürdüğüm köpük temizleyicimden sonra cildim yumuşacık nemlendiricisine hazır hale geliyor.

Sadece Rossman mağazalarında bulabileceğiniz Rival de loop Clean Care Makyaj Temizleme Sütü oldukça uygun fiyatlı ve özellikle indirimle takip ederseniz  %50 civarı indirimle ortalama 8-10TL civarında fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 2072 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir