Rival De Loop Eye Shadow Base

Merhaba, öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyorum. Umarım bu sene geçtiğimiz seneden çok çok daha pozitif bir yıl olur, her yönü ile. Bugün sizlere Rival De Loop Eye Shadow Base’den bahsedeceğim. Far ile ilgili yazılarımdan takip edenler biliyordur ki ben far bazı kullanmadan kesinlikle far kullanmıyorum. Çünkü en kalitelisi bile mutlaka gözümün katlanma bölgesine birikme yapıyor. Hem renklerin canlılığı, hem kalıcılığı, hemde birikme yapmaması için muhteşem bir icat bence.

Uzun zamandır The Balm Put A Lid On It far bazını kullanıyorum. Okadar memnunum ki farklı bir baz alma,  kullanma ihtiyacım yada merakım hiç olmadı. Artık tükenmeye başlayınca farklı bir baz denesemmi diye düşünmeye başladım. Catrice markasınınkini çok övüyorlardı. Ancak Rossman’a gittiğimde maalesef kalmamıştı ve Rival De Loop Eye Shadow Base aldım.

Rival De Loop Eye Shadow Base

Defalarca gün boyu kullandım ve yeterince fikrim oluştu.  Benim en çok hoşuma giden ve The Balm’a göre avantajlı bulduğum tarafları göz kapağı renginizi bir concealer gibi eşitlemesi, fırçalı olması, daha çabuk kuruması.  Rengi  ve kıvamı bir concealer gibi düşünebilirsiniz. Gözlerimde herhangi bir alerjiye sebebiyet vermedi. Yanma vb. sorunlar yaşamadım.  Ayrıca fiyat performans açısından çok çok üste düzeyde buldum.  İndirimde sadece 7 TL’ye aldım. Bu markayı Rossman’larda bulabilirsiniz. Farların rengini gayet başarılı bir şekilde ortaya çıkarıyor. Pürüzsiz bir alt zemin sağlıyor. Makyaja vaktiniz olmadığı durumlarda tek başına kullanarak eşitlenmiş bir göz kapağı ile çıkabilirsiniz. O şekilde bile ifadeniz değişiyor.  Uzun saatler boyunca göz makyajınız bozulmadan duruyor. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Bu ürün için iyi ki almışım diyebilirim. Tekrar alır mıyım ? Evet kesinlikle tekrar alınablecek bir ürün.  Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Toplam Ziyaret: 1513 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir