Rival de Loop Eyeshadows Base

Rival de Loop Eyeshadows Base

Herkese merhaba
Günlük hayatımda yaptığım makyajın en az 12 saat kadar kadar kalması gerekiyor maalesef. Yaptığım makyajın akmasına yada bozulmasına tahammül edemiyorum. O şekilde dolaşmaktansa makyajımı silmeyi daha doğru buluyorum. Gün içinde yaptığım göz makyajının daha uzun süre kalması için Rival de Loop eyeshadows base kullanıyorum. Bugün de sizler için severek kullandığım bu bazı anlatacağım.
RİVAL DE LOOP EYESHADOWS BASE
Rival de Loop Eyeshadows Base
Rossmann da satılan bir alman markası olan Rival de Loop markasının çok fazla ürününü denedim ve denediğim tüm ürünlerinden memnun kaldım. Fiyatlarına göre çok başarılı olan bu markanın ürünlerine mutlaka bir göz atın derim. Bu far bazını almadan önce Essence markasının far bazını kullanıyordum onu bir seneyi aşkın bir süre kullandıktan sonra bitirdim ve bitirdiğime şükrettim doğrusu. Bu far bazını indirim zamanı 5 Tl’ ye aldım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve henüz yarılamadım bile.
RİVAL DE LOOP EYESHADOWS BASE
Rival de Loop Eyeshadows Base
  • Sarı alt tonlu olan bu far bazı göz kapaklarını çok güzel nötrlüyor.
  • Kolay kullanımı var. Fırça uçlu ablikatörü sayesinde yeterli kadar ürün almanızı sağlıyor.
  • Kısa sürede sabitleniyor ve üzerine kullandığım farın kalıcılığını arttırıyor.
  • Farın rengini değiştirmiyor ki bence diğer far bazlarından bu yönüyle daha iyi.
  • Göz makyajımı 12 saate kadar kalmasını sağladı.
Kalıcılığını ve göz kapağımı sabitlemesini çok sevdim.Far bazı olarak uygun fiyatlı ürün arayanlara Rival de Loop Eyeshadows Base öneririm. Rossmann mağazaların da Rival de Loop stantlarında bulabilirsiniz.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 757 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com