Rival De Loop Natural Touch Concealer

rival de loop concealer

Rival De Loop Natural Touch Concealer

Merhaba Herkese,

Bu benim buradaki ilk yazım. Umarım hoşunuza gider. Çok fazla ten makyajı yapmıyorum ama makyaj yapmasam da bir tane kapatıcı  mutlaka uyguluyorum göz altlarıma. Malum kansız bir insanım ve göz altlarımda da bundan kaynaklanan bir morluk sorunu var. O durumu olabildiğince az belli eden ama göz altlarımdaki mimik çizgilerime dolmayan hafif yapılı kapatıcı bulmak oldukça zor. Çeşitli markaları denedim ama yok olmadı. Şimdilik aradığımı buldum sanıyorum ve çok da memnunum. Rengi keşke bir tık daha açık olanı alsaymışım.

rival de loop concealer
Rival De Loop Natural Touch Concealer

Ürünü Rossmann magazalarından bulabilirsiniz. Zaten RIVAL DE LOOP markası da Rossmann‘a özel bir marka. Ürünün adı; Natural Touch Concealer yani vaadi de doğal yapıda olması. Ürün gerçekten de çok doğal ve ince yapılı.

rival de loop concealer
Rival De Loop Natural Touch Concealer

 

admin-ajax (2)
Rival De Loop Natural Touch Concealer

Ürünün 3 rengi var. Bende ki 03 rengi ve kendisi en koyu renk. Bana da göz altım için 1 ton falan koyu ama çok da sorun oluşturmuyor. Sarı alt tonlu bir ürün. Ama sanırım tüm kapatıcıları bu serinin sarı alt tonlu. Benim cildim sarı alt tonlu olduğu için sorun oluşturmuyor ama pembe alt tonluysanız diğer kapatıcılarına göz atın derim. Ürünün fırça/sap şeklinde bir aplikatörü var ki bu kullanım açısından hem daha hijyenik hem de daha pratik. Ürünü hem kapatıcı olarak hem de far bazı olarak acelem olduğunda uygulamışlığım var ki far bazı olarak da işe yarıyor. Ben çok memnun kaldım. Benim için çok işlevsel bir ürün oldu.

rival de loop concealer
Rival De Loop Natural Touch Concealer

Rengi bu şekilde. Alt resimde de  dağıtılmış halini görüyorsunuz. Kısa sürede cilde oturuyor ve ciltle bütünleşiyor. Çizgilere dolma yapmıyor. (çok uzun süre durursa hafif) Kaybolmuyor ve akmıyor. Çok sevdim. Bitince 2 numarasını alacağım. Normal hali sanırım 11-12 TL olan bu ürünü indirimde 7-8 TL fiyata alabilirsiniz ki bu fiyata değer.

rival de loop concealer
Rival De Loop Natural Touch Concealer

Benim bu ürünle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. Kısaca rengi 1 ton kadar koyu gelse de severek kullandığım ve ince yapılı, benim için yeterli kapatıcılıkta, çok doğal bir kapatıcı. Çok memnun olduğum bu ürün benden 5 üzerinden  4,9 puan aldı ve renginin koyu olmasına bile çok takılmadım.

Umarım ilk yazım hoşunuza gitmiştir.

Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 12307 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com