Rival De Loop Ruj 59 Numara

RİVAL DE LOOP RUJ 59 NUMARA

Rival De Loop Ruj

Herkese Merhaba

Bugün size son zamanlarda sürekli kullandığım ve her gün en az bir kişinin rengini sorduğu bir rujdan bahsedeceğim. Rujlar ve farlar benim makyajda en sevdiğim malzemeler. Eyeliner süremeyen(ince seven ama kalın sürebilen biriyim) ve farsız makyaj yapmayan biri olarak ilk makyaj malzemem fardı.Sonra rujlara merak sardım ve net kırmızı olmamak şartıyla kırmızının tonlarını severek kullandım ve kullanmaya devam edeceğim. Bugün de bahsedeceğim ruj kırmızının kremite çalan rengi (bence) ve çok da ucuz olan bir ürün.      

RİVAL DE LOOP RUJ 59 NUMARA
Rival De Loop Ruj
RİVAL DE LOOP RUJ 59 NUMARA
Rival De Loop Ruj

Ürünü Anneler günü indiriminde Rossmann’dan aldım ve aldığımdan beri de sürekli kullanıyorum. Çok sevdiğim için de çantam da taşımaktan yazısı bile silinmeye başlamış.:)

Rival De Looop Ruj 59 Numara
Rival De Loop Ruj

Ben bu rujun rengine bayıldım. Tek kat sürüyorum ve inanılmaz uzun süre dayanıyor dudaklarımda. Benim için yapısı ne kuru-ne de ıslak tam orta halli yapısı var. Bazen altına ince lip balm da sürdüğüm oluyor. Dudaklarımı kurutmadı ve çizgilerine dolmadı.

Kokusunu da beğendiğim bir ruj oldu. Ruj mat yapıda. Dudakta mat bir duruş sergiliyor. Ambalajı da fiyatına göre oldukça şık ve dayanıklı.

Rival De Looop Ruj 59 Numara
Rival De Loop Ruj

Rival de Loop markası Rossmann ‘da satılan bir marka ve indirimde 3,5 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Benim şimdiye kadar 3 tane bu markadan rujum oldu ve almayı planladığım bir 8 tane daha ruj var. Sırayla onları da alacağım.36 ay kullanım ömrü var rujların.

Benim bu ürünle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. Umarım hoşunuza gitmiştir.

Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve beni takip etmeyi unutmayın.

Toplam Ziyaret: 4612 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

2 thoughts on “Rival De Loop Ruj 59 Numara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir