Rival De Loop Ruj 59 Numara

RİVAL DE LOOP RUJ 59 NUMARA

Rival De Loop Ruj

Herkese Merhaba

Bugün size son zamanlarda sürekli kullandığım ve her gün en az bir kişinin rengini sorduğu bir rujdan bahsedeceğim. Rujlar ve farlar benim makyajda en sevdiğim malzemeler. Eyeliner süremeyen(ince seven ama kalın sürebilen biriyim) ve farsız makyaj yapmayan biri olarak ilk makyaj malzemem fardı.Sonra rujlara merak sardım ve net kırmızı olmamak şartıyla kırmızının tonlarını severek kullandım ve kullanmaya devam edeceğim. Bugün de bahsedeceğim ruj kırmızının kremite çalan rengi (bence) ve çok da ucuz olan bir ürün.      

RİVAL DE LOOP RUJ 59 NUMARA
Rival De Loop Ruj
RİVAL DE LOOP RUJ 59 NUMARA
Rival De Loop Ruj

Ürünü Anneler günü indiriminde Rossmann’dan aldım ve aldığımdan beri de sürekli kullanıyorum. Çok sevdiğim için de çantam da taşımaktan yazısı bile silinmeye başlamış.:)

Rival De Looop Ruj 59 Numara
Rival De Loop Ruj

Ben bu rujun rengine bayıldım. Tek kat sürüyorum ve inanılmaz uzun süre dayanıyor dudaklarımda. Benim için yapısı ne kuru-ne de ıslak tam orta halli yapısı var. Bazen altına ince lip balm da sürdüğüm oluyor. Dudaklarımı kurutmadı ve çizgilerine dolmadı.

Kokusunu da beğendiğim bir ruj oldu. Ruj mat yapıda. Dudakta mat bir duruş sergiliyor. Ambalajı da fiyatına göre oldukça şık ve dayanıklı.

Rival De Looop Ruj 59 Numara
Rival De Loop Ruj

Rival de Loop markası Rossmann ‘da satılan bir marka ve indirimde 3,5 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Benim şimdiye kadar 3 tane bu markadan rujum oldu ve almayı planladığım bir 8 tane daha ruj var. Sırayla onları da alacağım.36 ay kullanım ömrü var rujların.

Benim bu ürünle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. Umarım hoşunuza gitmiştir.

Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve beni takip etmeyi unutmayın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 4558 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com