Rival de Loop Termal Su..

Rival de Loop Termal Su

Termal suları özellikle yaz aylarında kullanmayı çok seviyorum ve hiç ihmal etmiyorum. Şimdi bu termal su ne işe yarar derseniz bana göre çok işe yarıyor. Bir kere sabah ve akşam yüzümü temizledikten sonra kremlerimi sürmeden önce 2-3 fıs yapıp bir parça kurumasını bekliyorum. Hem krem daha iyi emiliyor hem de yüzüm ekstra bir nem kazanmış, gerginliğini atmış oluyor. Makyaj yapmadığım zaman zaten evde hep elimin altındalar, serinlemek ve rahatlamak içi kullanıyorum. Deniz sonrası gerilen yüzünüzü rahatlatmak için kullanabilirsiniz ayrıca. Bazıları yaz aylarında nemlendirici olarak sadece termal su kullanıp, üzerine makyaj bile yapıyorlar, o derece yani. Ben bir kere denemiştim, evde olduğum için fark göremedim ama dışarıda sıcakta nasıl olur bilemedim.

 

Rival de Loop thermal water
Rival de Loop thermal water

Pek çok değişik marka kullanmakla birlikte size en uygun fiyatlı olan bir tanesinden bahsedeceğim. Rossmann’da 10 TL. civarına bulabileceğiniz Rival de Loop markası. Sprey herhalde kış aylarında piyasaya çıkmıştı, ben bir Rossmann ziyaretimde denemek amacı ile almıştım. Sonra memnun kalınca ikinciyi de aldım.

Rival de Loop Thermal water
Rival de Loop Thermal water

Kullanımı çok basit, yarım kol boyu mesafeden yüzünüze gözlerinizi kapatıp 2-3 defa fıslıyorsunuz ve hepsi bu, serin ve ferah bir his sizi bekliyor.

Rossmann her herde yok ama giderek yayılıyorlar, gerçekten son aylarda üst üste 4-5 şube açtı. Umarım bu yayılmacı politikaları devam edecektir.

Sevgiler..

İrem…

Toplam Ziyaret: 2904 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir