Rival De Loop Young BB Corrector Yorumlarım

Rival De Loop Young BB Corrector

 Herkese merhaba

Hepinize iyi hafta sonları diliyorum. BB kremler hayatımıza girdiğinden beri çeşitli ürünleri piyasaya çıktı. Ben bu ürünü alana kadar sadece yüz için olan bir BB krem kullanmıştım. Bir süredir kullandığım likit kapatıcım bitmişti ve bende onun yerine bir ürün arıyordum. Rossman da dolaşırken Rival de loop young standında RİVAL DE LOOP YOUNG BB CORRECTOR ‘ı gördüm ve dikkatimi çekti. Aldığımda indirimde olduğu içinde pek zarar etmem diye düşündüm ve iyi ki almışım  aldığımdan beri bayılarak kullanıyorum 3 özelliğin 1 arada olduğunu söyleyen bu correctori çok başarılı buldum.

Anladığım kadarıyla yorgun görünümü ortadan kaldırmayı, mor halkaları kapatmayı ve iyileştirmeyi ayrıca içerdiği vitaminlerle beslemeyi vaat eden bir ürün.

Bu vaatleri yerine getiriyor mu bilmiyorum ama kullandığım süre  boyunca daha aydınlık bir göz altına sahip olduğumu söyleyebilirim.

RİVAL DE LOOP YOUNG BB CORRECTOR
Rival De Loop Young BB Corrector

Ucu bu şekilde;içinden çıkan ürünü süngeriyle dağıta biliyorsunuz.Ben genelde dağıtmamayı tercih ediyorum hijyen açısından ama ucunun parklı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

RİVAL DE LOOP YOUNG BB CORRECTOR
Rival De Loop Young BB Corrector

Bende ki en açık rengi. Sarı alt tonlu bir ürün. İnce yapılı o nedenle de çok örtücü değil. Çok fazla mor halkalarınız varsa sevmeyebilirsiniz. Benim az olan mor halkaları kapattı ve hoş bir parlaklı verdi. Gün içinde çizgilere dolma yapmadı. 8 saat kadar da kalıcı bir ürün.

Rival De loop Young BB Corrector göz altlarım da kullanmayı sevdiğim bir ürün oldu.Her zaman var mı yoksa  seri ürün mü bilmiyorum ben aldığımda 6 TL fiyatı vardı.Gayet makul bir fiyat.Bu biterse ve tekrar görürsem denemek isteyebileceğim bir ürün oldu.İçinde RİVAL DE LOOP YOUNG  markasının ürünlerini kullananlarınız var mı önerebileceğiniz ürünler neler ? Yorumlarınızı bekliyorum. Sonraki video da görüşene kadar kendinize iyi bakın takipte kalın.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.2]
Toplam Ziyaret: 6143 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com