Rival De Loop Young Tekli Terracota Far – 01 Suger Love

RivAL_DE_LOOP_Young_Tekli_Terracota_Far

Herkese merhaba

Bugün size geçen bayram indiriminde Rosmann’dan aldığım ve aldığım günden beri de sürekli kullandığım fırınlanmış bir fardan bahsedeceğim.

RİVAL DE LOOP YOUNG TEKLİ TERRACOTA FAR - 01 SUGER LOVE
RİVAL DE LOOP YOUNG TEKLİ TERRACOTA FAR – 01 SUGER LOVE

Bayram indiriminde bu farda özel bir indirim vardı ve bu rengi 1 TL idi. Bende son kalan iki tanesini almıştım. Fırınlanmış bir far; içinde şampanya rengi kısımlar ve açık pembe kısımlar var. Çok sağlam bir ambalajı var ben zor açıyorum 🙂 Yanda da taşımaya çok uygun.

RİVAL DE LOOP YOUNG TEKLİ TERRACOTA FAR - 01 SUGER LOVE
RİVAL DE LOOP YOUNG TEKLİ TERRACOTA FAR – 01 SUGER LOVE

Rival DeLoop markasına ait bu far, tek dokunuşta rengini veriyor. Hem ıslak hem de kuru kullandım. İki kullanıma da uygun. 

RİVAL DE LOOP YOUNG TEKLİ TERRACOTA FAR - 01 SUGER LOVE
RİVAL DE LOOP YOUNG TEKLİ TERRACOTA FAR – 01 SUGER LOVE

Çok güzel renk veriyor ve çok az tozutuyor. Işıltıları vb. yönden çok başarılı. Hem fırçayla hem de sünger ablikatörle uygulanabiliyor. Kalıcılığı da başarılı. Çok açık bir renk olduğu içinde aydınlatıcı gibi göz pınarlarıma uygulamayı seviyorum. Ürünün kalıcılığı, renk vermesi, ışıltısı kabı çok başarılı olduğu için serinin diğer renklerine de göz atmak istiyorum. Size de tavsiye ederim.

Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2762 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com