Rival de Loop Young XXL Rose Eyeshadows Palette

Merhaba herkese,

Rossmann’ı diğer kozmetik mağazalarından daha çok seviyorum. Watsons ve Gratis ‘de satılan markalarının çoğunu Rossmann’ da da bulurken  Almanya’dan ithal markaların  da olması nedeniyle çok seviyorum. Sadece Rossmann’ da bulunan markaların ürünlerini de çok seviyorum. Bugüm de sizlere sadece Rossmann’da bulunan Rival de Loop Young XXL Rose Eyeshadows Palette ‘i yorumlayacağım.

Rival de Loop Young XXL Rose Eyeshadows Palette

Rival de loop young markası daha çok gençlere hitap eden ürünler çıkarıyor. Renkli, ışıltılı cicili bicili ambalajlı ürünleriyle benim ve herkesin gönlüne  ve gözüne  hitap ediyor. XXL eyeshadows palette serisinin rose olandan başka, smokey, bronz, nude şeklinde başka renk seçenekli halleri de var. Benim yazın aldığım ve renkleriyle her kullandığımda yaz özlemimi aklıma getiren oldukça kullanışlı 12 renkten oluşan çok güzel bir palet. Rival de loop young far peletleri, Urban Decay far paletlerine benzer renklerde paletler çıkarmışlar diyebilirim.

Rival de Loop Young XXL Rose Eyeshadows Palette

Normal fiyatı 13 tl olan bir 12 renkten oluşan bir palet. Paletin  içindeki çoğu renk ışltılıyken içinde mat farlarda var. Mat farların pigmantasyonu ışıltılı farlara göre daha az ama yine de renk veriyorlar. 13 TL ye 12 renkten oluşan bir palet aldığımız düşünülecek olursa bu durum  sorun edilebilecek bir durum değil açıkçası.

Rival de Loop Young XXL Rose Eyeshadows Palette

Pigmantasyonu. renk vermesini fiyatına göre oldukça başarılı bulum. Paletteki ışıltılı renkleri daha çok sevdiğimi söylemeliyim. Her göz makyajım da far bazı kullanıyorum. Altına far bazı kullandığım zaman kalıcılığı 8-9 saat kadar. Sünger uçlu ablikatörlerle uygulandığında  daha başarılı sonuç elde ediyorsunuz. Karıştırılabilir farlar ama en fazla 2 renkten oluşan bir göz makyajı yapabilirsiniz. Tozutma problemi de çoğu far paletine göre daha az diyebilirim.

Benim sevdiğim ve özellikle yazın yaptığım makyajlarda kullandığım, fiyatına göre başarılı olan Rival de Loop Young XXL Rose Eyeshadows Palette ile  ilgili söyleyeceklerim bunlardı. Uygun fiyatlı far paleti arayanlara öneririm.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.6]
Toplam Ziyaret: 4300 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com