Rosense Lip Balm

Merhabalar, bugün sizlere minnak mı minnak bir ürün tanıtımı yapacağım 🙂 Ambalajı çok şirin ve sadece 5 gr olan bu ürün Rosense Lip Balm. Rosense Lip Balm Isparta güllerinden üretilen bir Gülbirlik markası. Dudaklarınızı gayet güzel nemlendiren bu lip balm çok hoş gül kokuyor. Gül kokusundan hoşlanmayanlar maalesef sevemeyeceklerdir.

Rosense Lip Balm

Kapağı açtığınızda aslında koruyucu bir kapağı vardı ama ben onu kullanım zorluğu olur diye attım. Zaten elle sürülen bir lip balm. Aslında bu tarz ürünleri çok hijyenik bulmasam da maalesef bu ürüne kayıtsız kalamadım. Bir gün iş yerinde dudaklarım o kadar kurumuştu ki hemen Tarmeg mağazasından bu ürünü satın aldım. Tarmeg mağazası organik ürünler satan bir mağaza. Rosense Lip Balm organik mi açıkçası bilemiyorum. Ama doğal bir ürün olduğu kesin.

Rosense Lip Balm

Rosense Lip Balm boyutundan dolayı çantanızda yer kaplamıyor ki bu çok güzel bir özellik 🙂 Yoğun bir gül kokusu kapağı açtığınızdan itibaren sizi sarıyor. Ben gül kokusunu sevdiğimden bu ürünü de beğendim. Ama daha önce de belirttiğim gibi bu tarz elle sürülen lip balmları çok fazla hijyenik bulmuyorum o yüzden sanırım bir daha satın almam. Satış fiyatı 8 -10 TL gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam.  Fiyatı uygun ve de taşıma kolaylığı var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Toplam Ziyaret: 1503 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir