Rosense Lip Balm

Merhabalar, bugün sizlere minnak mı minnak bir ürün tanıtımı yapacağım 🙂 Ambalajı çok şirin ve sadece 5 gr olan bu ürün Rosense Lip Balm. Rosense Lip Balm Isparta güllerinden üretilen bir Gülbirlik markası. Dudaklarınızı gayet güzel nemlendiren bu lip balm çok hoş gül kokuyor. Gül kokusundan hoşlanmayanlar maalesef sevemeyeceklerdir.

Rosense Lip Balm

Kapağı açtığınızda aslında koruyucu bir kapağı vardı ama ben onu kullanım zorluğu olur diye attım. Zaten elle sürülen bir lip balm. Aslında bu tarz ürünleri çok hijyenik bulmasam da maalesef bu ürüne kayıtsız kalamadım. Bir gün iş yerinde dudaklarım o kadar kurumuştu ki hemen Tarmeg mağazasından bu ürünü satın aldım. Tarmeg mağazası organik ürünler satan bir mağaza. Rosense Lip Balm organik mi açıkçası bilemiyorum. Ama doğal bir ürün olduğu kesin.

Rosense Lip Balm

Rosense Lip Balm boyutundan dolayı çantanızda yer kaplamıyor ki bu çok güzel bir özellik 🙂 Yoğun bir gül kokusu kapağı açtığınızdan itibaren sizi sarıyor. Ben gül kokusunu sevdiğimden bu ürünü de beğendim. Ama daha önce de belirttiğim gibi bu tarz elle sürülen lip balmları çok fazla hijyenik bulmuyorum o yüzden sanırım bir daha satın almam. Satış fiyatı 8 -10 TL gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam.  Fiyatı uygun ve de taşıma kolaylığı var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1461 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGülşah Roaderick

Yazar Hakkında

(12 yazısı var )

Hayatı çok seven ve meraklı her şey hakkında bilgi sahibi olmayı seven, bakımlı ve kendi çapımda kültürlü 37 yaşında evli ve hiç çocuğu olmayan bir bloggerım 😆

Bir yandan çalışma hayatım devam ederken bir yandan da insanlarla kendimi paylaşabileceğim www.guzelvekulturlu.com blogunu yazmaktayım. Umarım sizlerle nice yıllar nice güzellikler paylaşacağım.

Sizde yenilikleri takip etmek, değişik ürünler tanımak ve hayatınıza renk ve bilgi katmak istiyorsanız hemen bana katılın 😃

Alışveriş tutkunu, bakım meraklısı, makyaj delisi, müzik aşığı, aksesuar delisi, parfüm perisi, bilgiye aşık, koyu bir Jennifer Lopez hayranı ve tam bir başak burcuyum.

Web sitesi: http://www.guzelvekulturlu.com/