Rossman For Your Beauty Açılı Fırça

Merhaba herkese,

Bugün, başlıktan da anlaşıldığı üzere Rossman For Your Beauty Açılı Fırçadan bahsedeceğim sizlere.

Geçtiğimiz indirimlerden birinde, Rossman alışverişim sırasında tanıstım kendisiyle. Kontür, allık vb gibi işlemler için açılı bir fırçaya ihtiyacım vardı. Çalışanın önerisiyle paket içerisinde olan bu ürünü aldım. Açıkta olmadığından bakma, deneme şansım olmadı. Fiyatı da 5-10TL gibi bir rakam olunca denemekten ne çıkar demiş bulundum 🙂

rossman-for-your-beauty-acili-firca
Rossman For Your Beauty Açılı Fırça

Deneyimlerime gelirsek, tabi ki plastik malzemeden yapılmış. Resimde de görebildiğiniz gibi ilk kullanım itibariyle yamuldu, ayrıldı. Kullandıkça ve yıkadıkça dökülmeler oluştu..Bir de oldukça sert, ürünü içine hapsediyor ve cilde vermiyor 🙂

Sonuç itibariyle Rossman For Your Beauty Açılı Fırça beklentilerimi karşılayan bir ürün olmadı. Aynı markaya ait diğer fırçaları denemeyi de düşünmüyorum.

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 2.4]

Toplam Ziyaret: 3112 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/