Rossmann EnerBio Organik Müsli

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda granola ve müsliler bir hayli meşhur. Ancak pek çoğunun içinde malesef şeker var. Şeker tercih etmeyenler için biraz sıkıntı oluşturuyor bu durum. Rossmann EnerBio Organik Müsli içerisinde organik şeker kamışı barındırıyor.

Rossmann’da satılan Ener Bio serisi ürünlerini denemeyi seviyorum. İçerik kısmını okursanız hepsinin organik olduğu yazıyor. Ben bu yazıma da içerik kısmını ekledim. Dikkat ederseniz hepsinde organik yazıyor. Fiyatı 23 Tl civarında. Biraz pahalı olsa da denemek istedim. Sonuçta organik ürün pek karşımıza çıkmıyor.

Tat olarak çok hoşuma gitti. Yavan bir tadı yok. Çünkü içerisindeki kuru meyveler o açığı kapatıyor. Gayet gevrek ve lezzetli. Rossmann mağazalarında gıda bölümlerine göz atmanızı tavsiye ederim. Rossmann EnerBio Organik Müsli gün boyu beni tok tuttu diyemem. Ama yine de özellikle kahvaltılar için çok pratik oluyor. Geç kaldığım günlerde benim için ideal bir tercih oldu. Yine de hem fiyatı hem de şeker kamışı içermesi nedeni ile yeniden tercih etmeyi düşünmüyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 262 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com