Rossmann EnerBio Organik Müsli

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda granola ve müsliler bir hayli meşhur. Ancak pek çoğunun içinde malesef şeker var. Şeker tercih etmeyenler için biraz sıkıntı oluşturuyor bu durum. Rossmann EnerBio Organik Müsli içerisinde organik şeker kamışı barındırıyor.

Rossmann’da satılan Ener Bio serisi ürünlerini denemeyi seviyorum. İçerik kısmını okursanız hepsinin organik olduğu yazıyor. Ben bu yazıma da içerik kısmını ekledim. Dikkat ederseniz hepsinde organik yazıyor. Fiyatı 23 Tl civarında. Biraz pahalı olsa da denemek istedim. Sonuçta organik ürün pek karşımıza çıkmıyor.

Tat olarak çok hoşuma gitti. Yavan bir tadı yok. Çünkü içerisindeki kuru meyveler o açığı kapatıyor. Gayet gevrek ve lezzetli. Rossmann mağazalarında gıda bölümlerine göz atmanızı tavsiye ederim. Rossmann EnerBio Organik Müsli gün boyu beni tok tuttu diyemem. Ama yine de özellikle kahvaltılar için çok pratik oluyor. Geç kaldığım günlerde benim için ideal bir tercih oldu. Yine de hem fiyatı hem de şeker kamışı içermesi nedeni ile yeniden tercih etmeyi düşünmüyorum.

Toplam Ziyaret: 7593 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir