Rossmann ‘ nın Domol Markası

domol

Merhaba
Bu hafta bizim şehrimize yeni gelen bir mağazanın güzel bir ürününü yazacağım “Domol” benim aldığım ürün sirke asitli temizleyici. Nasıl bir temizleyici inanamazsınız..

Rossmann_Domol
Kokusundan dolayı size itici gelebilir,ama temizleme özelliği Tanpa gibi etkili. Tanpa’yı bilenler bilir. Açıkta deterjan kullanan herkes bilir Tanpa etkisini. Aspirin deterjanın daha etkilisi ve temizlik kokusu olanı. Ben de Tanpa kullanıcısı olarak Demol markasını denemek istedim ve sirke asitli yüzey temizleyici aldım ve daha güzel olamazdı. Ben içindeki asit etkisiyle çok temizledigini farkettim. Bu durum beni çok memnun etti. Ama bahsettigim asit öyle gözle görünür değil bilginiz olsun. Domol ürününü, mutfak yağ, kireç ve sabun artıkları gibi kirli yüzeylerde ve  banyo/tuvalette de kullanablirsiniz.Tüm temizlik ürünlerinde olduğu gibi göz,derinize dokundurmamaya özen gösterin.Sulandırılarak kullanıldığı gibi,inatçı lekeler için direk olarak da kullanabilirsiniz. 

Şehrinizde Rossmann var ise DOMOL ürünlerini denemelisiniz ben artık sıra ile deneyeceğim.
Rossmann da fiyati 3.99 idi

Sevgiler
Haftaya birlikte olmak üzere 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 34 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 12311 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: