Rossmann’da Neler Var ?

rossman

Merhaba
Bu hafta sizlere en yakın Rossmann mağazasına gitmeniz için 3 tane sebep söyleyeceğim ve  yeniliklere açık iseniz size 3 adet güzel önerim var.
● Flormar göz kalemlerini seviyorsanız muhtesem bir sebep gitmek için 6 al 4 öde var ve gerçekten kazançlı ve güzel renkler mevcut

image

Unutmadan 13.90 TL
● İkinci neden ise Essence ürünlerini çok seven biri olarak maskara konusunda yeni bir öneri olsun bu ürün 12.90 Tl  ve yanında kalem hediye

rossman

●Son neden ise Nail art aşıklarına gelsin. Eğer French seviyorsanız renkler ile onları daha farklı yapabilirsiniz. 02 sarı numarası 1 Tl iken, öteki renkler 7 Tl..

Unutmadan sadece beyaz French olmamalı farklılık yarat.

rossman
En yakın Rossmann mağazasına uğramalısınız..

Mutluluk dolu yeni bir hafta olsun

Sevgiler
Zerrin 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1.7]

Toplam Ziyaret: 2793 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: