Rubin Buzdolabı Poşeti

 

Herkese merhaba. Bugün sizlerle bir süre önce keşfettiğim ve memnun kaldığım bir ürünü paylaşmak istiyorum. Rossmann mağazalarında satılan Rubin buzdolabı poşeti. Maketlerde bir sürü markanın buzdolabı poşeti varken acaba sizlerle neden bu ürünü paylaşıyorum diye düşünüyorsanız hemen yazının devamını okuyun.

Buzdolabı poşeti kullanılmayan bir ev sanırım yoktur. Evde özellikle çocuk veya bebek varsa buzdolabı poşeti tüketme hızı daha da artıyor.

Peki Rubin markasını neden çok sevdim? Boyut olarak bir kaç boyu olan Rubin buzdolabı poşetleri diğer markalarınkine göre daha kaliteli bir malzemeden yapılmış. Zaten elinize aldığınızda kalınlığından ve yapısından bunu anlayabiliyorsunuz.  Yırtılma, soğuğa ve donmaya karşı dayanıklı bir malzeme kullanılmış Rubin buzdolabı poşetlerinde.

Rubin Buzdolabı Poşeti

Uç uca eklenerek kopartma suretiyle birbirinden ayrılan poşetler birden fazla poşet çekme derdini de ortadan kaldırdı benim için. Gelelim en en sevdiğim özelliğine… Üzerlerine tarih vs not almamız için yazı yazılacak bir bölüm düşünülmüş. Ben tesadüfen bu markayı alıp denedim ve 1lt lik olanı almıştım ama artık başka marka kolay kolay almam. İçinden ayrıca poşetin ağzını bağlamak için de aparat çıkıyor.

Fiyatı 5 tl civarındaydı. 1 lt lik olanda da 40 poşet mevcut.

Haftaya yine sizlerle farklı bir konu paylaşacağım. Takipte Kalın görüşmek üzere 😉

 

Toplam Ziyaret: 272 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir