Saç Köpüğü Karşılaştırması

sac-kopugu

Sac Köpüğü Karşılaştırması

Herkese merhaba

Yeni bir haftaya başlarken bu haftanın en güzel tadı, bize bayramı getiriyor olması öncelikle şimdiden bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, eski bayramlar gibi tatlısıyla neşesiyle en önemlisi birlik ve beraberlik ile nice güzel bayramlar diliyorum. İyi bayramlar herkese.

Bu hafta sizler için seçtiğim konu ise; ” saç köpüğü karşılaştırması ”

Benim saçlarım orta halli bir saç. Yani bunun açıklaması hem düze yatkın hem Kıvırcık saça. Bundan dolayı yıkayıp çıkmak benim için çok iyi bir çözüm olmuyor maalesef. Ya saç köpüğü ile şekil vermek yada tarayarak kurutup duzlestirmek gerekiyor. Eğer köpük tercih edersem;

Çok sık ve fazla kullandığım için çok fazla köpük bitiriyorum. Piyasa da olan köpük fiyatlarını eğer biliyorsanız oldukça güzeller. Örneğin bilinen markalar en düşük 12 tl den başlıyor. Bende Watsons ve Rossmann mağazalarının kendi saç köpüklerine karar verdim ve hiç pişman olmadım. Şimdi ikisini yan yana koyunca bakın neler oldu.

kıvamı olarak  Rosssmann markası olan Isana, Watsons markası olan Kruidvatdan daha koyu kıvamı var.

ROssmann ve Watsons saç köpüğü
Saç Köpüğü Karşılaştırması

Örneğin burada gördüğünüz gibi soldaki Isana aynı şekilde az bir şiddetle bastığımda böyle bir sonuç oldu. Isana bu konuda üstün
koku konusu;   Watsons koku konusunda daha kalıcı ve keskin bir koku yaparken Rossmann bu konuda daha başarısız
■ Rosssmann 4.99 liraya satarken, Watsons  6.99 liraya satıyor
■ Watsons daha büyük boyutlar tercih ederken Rossmann bu konuda küçük boy denemiş.
■ İkiside hacim vererek uzun süre etkisini koruyor. Anında sonuç veriyor

image

image

“Peki Zerrin sen tekrar hangisini alırsın” derseniz,  ben sanırım isana yani rossmann kullanıcısı olacağım fiyat görüntü ve hacim çok çok güzel ve memnun kaldım.

Eğer sizler de denemek isterseniz. Kendinize uygun olan numarasını yani sertlik durumunu seçip deneyebilirsiniz.

Mutluluk haberleriniz bol olsun

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 3.1]

Toplam Ziyaret: 7303 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: