Sade Döner & Izgara

sade1

Merhaba,

Bankacılık zor meslektir bilenler bilir. On sene o mesleği yaptıktan sonra Ege’nin ruh sağlığının bozulmaya başlaması ve çalıştığım bankanın batıp bir başka bankaya satılması sonucu yaşadığım gerginlikler nedeniyle işten ayrılmıştım. O dönemde benim gibi birçok meslektaşım ya başka bankaya geçti ya da sektör değiştirdi. Bunlardan biri de arkadaşım Ömer Yılmaz. Kendisi Güneşli’de oldukça şık ve hijyenik bir yer açtı.
Facebook sayfası için Tık Tık

İçerisi çok düzenli ve temiz.Vitrinine baktığınızda iştahınız daha da artabilir 🙂

Sabahları kahvaltı ya da soğuk sandviç çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.
Öğlen ve akşam yemeklerinde de bol seçenek var. Özellikle çalışanlar için öğlen yemeklerinde uygun olacağını düşünüyorum.
Özel mantı günleri de var.
Dilerseniz paket servis talep edebiliyorsunuz.
 Peki fiyatlar nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Buyurun siz inceleyin.
Yolunuz o taraflara düşerse mutlaka ziyaret edin. Benden de çok selam söyleyin olur mu 🙂
Sevgiler
Şafak
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1426 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com