Sadece Kendin Ol

Merhaba Herkese

Bugün sizlere çok beğendiğim bir kitap tanıtımı yapacağım. A101 de rastladım ve dikkatimi çekince aldım fiyatı 3.95 TL. ABD başta olmak üzere tüm dünyada en çok satanlar arasında yer almış bir kitap, %100 Kendiniz Olun. Kitabın yazarı Matthew Kelly kişisel gelişim uzmanı. Kitap kalıcı mutluluğu yakalamak için 9 ders anlatıyor. Örneklerle ve kısa özlü sözlerle desteklenmiş ve akıcı bir dil ile yazılmış, 304 sayfa bir solukta okunuyor. Farklı bölümlerde karakterimizle egolarımızla ilgili örnekler veriyor ve olumlu olumsuz başımıza neler gelebileceği anlatılıyor. Yakamoz yayınlarından çıkmış.

13148019_10153963008211609_34218011_o

Hepimizin yatışmak bilmez bir gelişme ihtiyacı var. Her yıl milyonlarca insan kilo vermek, ilişkilerini düzeltmek ve iyileştirmek, borçlarından kurtulmak, kariyerlerinde daha fazlasını başarmak, finansal bağımsızlığa kavuşmak, ruhsal aydınlanmayı yakalamak, daha iyi eşler ve ebeveynler olmak için kitaplar alıyor ve seminerlere katılıyor, dahası bu liste uzayıp gidiyor. İlerleme için yanıp tutuşuyoruz. Yine de pek çoğumuz istediğimiz bu değişikliği yapamıyoruz. Bu kitap hepimiz için diyor yazar .

13120632_10153963008266609_38989760_o

Hepimizin hayatlarını istediğimiz doğrultuda şekillendirebilme ümidiyle hepinize kitabı tavsiye ediyorum

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Toplam Ziyaret: 715 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: