Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu’ndan Merhaba

safak

Gerçekten merhaba,

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.

Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim. Çünkü , hayatın “Ne olursa olsun önemli olan sensin bunu unutma” sözünü kafasına vura vura öğrettiği biriyim. Hayat felsefem mi? Benim ki iki tane: “Hayat hoş gerisi boş.”, “Kimse için ağlama, önemli olan sensin bunu unutma.”

41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın 🙂

Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım. Atatürk’e hayran bir vatanseverim.

Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette 🙂 Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum  www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum. 

Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.

Bana her konuda yazabilirsiniz,bazen geç kalsam da mutlaka cevaplarım 🙂

Hoşgeldiniz,

Şafak

Toplam Ziyaret: 1353 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir