Sahi İstanbul

Etkinlik sponsorlarından biri olan Sahi İstanbul firması ile ilgili bazı bilgiler paylaşmak istedik bu hafta size. Hem bizler için hemde yabancı ülkelerden gelen misafirler veya yurt dışına ziyarete gittiğiniz kişilere götürebileceğiniz hediyeler için oldukça uygun bir site. Sahi . “Son sözü hep kalbim söyler ” diyen bir kadın girişimci kurmuş firmayı.

Çiçekten Yeşilkaya
Çiçekten Yeşilkaya

İstanbul’da Karaköy ve Fatih’de 2 şubesi var. Karaköy’deki Sahinin giriş katında bir pastanesi var. Her çeşit ürün bulabilmek mümkün. Baklavaları da Gaziantep Ömer Güllü’den günlük üretilerek İstanbul’a yollanıyormuş. Pastaneden aldığınız ürünleri, yine aynı binada terasta olan Sahi Cafe‘de yiyebilirsiniz. Manzarası da süper buranın. Küçük toplantılar için organize edebileceğiniz 14, 12 ve 4 kişilk 2 tane olmak üzere, 2. katında 4 tane de toplantı salonu mevcut. Toplantı salonları ile detaylı bilgiyi buradan inceleyebilirsiniz.

Sahi İstanbul
Sahi İstanbul
Sahi İstanbul
Sahi İstanbul

Türkiye’de ağırladığınız yabancı misafirleriniz için güzel seçenekler bulabilirsiniz. Misafirlerinize göre tercih edebileceğiniz bir çok ürün mevcut. Kültürümüzü yansıtan objeleri hediye etmek, kültürümüzü yurt dışında da tanıtmaya oldukça faydalı bence. Alış-veriş sitelerinde havale, kredi kartı, Paypal ve Amerikan Express ile ödeme yapabiliyorsunuz.sahi-istanbul-urun

Dekorasyondan tatlıya, çikolatadan giyim-aksesuara, şehir kültürü setlerinden cam atölyesine bir çok kategoriyi bünyesinde birleştiriyor Sahi. Bloggerlar Paylaşıyor 1 yaşında etkinliğimize de yukarıda ki kuku toplarından göndermişti.

Birde e-dergisi var Sahi’nin. Okumaktan zevk alacağınıza eminim.

Gidenlerden yorumlarını bekliyorum.

Toplam Ziyaret: 712 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir