Sana Kapak Olsun

kişiye özel kapak

Sana Kapak Olsun

Herkese Merhaba

Bugün sizlere inanılmaz güzel bir deneyimimden bahsedeceğim. AslIna bakarsanız özel günlerde kara kara düşünüyoruz. Acaba ne alsam ? Acaba özel hediye ne olmalı? diye. Özellikle erkek arkadaşlara alınan hediyeler inanılmaz zor oluyor. Klasik düşünceler parfüm,saat şeklinde iken bizi bu sorunumuzdan kurtaracak güzel bir durum söz konusu. Peki bu çözüm nedir?
Sosyal Medya, akıllı telefonlar bu kadar yaygın iken tabi ki bu teknolojiyi kullanacağız. Elinde akıllı telefon olmayan artık yok gibi.. Ve işte çözümü;Akıllı telefonların hepsi için kapaklar mevcut olan bir site üzerinden sevdiğimize veya kendimize  özel dilediğimiz fotoğraf ve yazıların yer aldığı bir hediye yapıyoruz ..Nasıl mı ; 

Internet üzerinden

www.sanakapakolsun.com

adresine giriyoruz ve üyelik oluşturuyoruz

image

Sonrasında ise aktivasyon sağlanıyor ve

“kendin tasarla ” butonu ile başlıyoruz tasarlamaya

image

Telefon modelini ne renk kapak üzerine yapılacağını ve resim yükleme işlemi sonrasında ürünü onaylıyoruz ve sepetimizde görüyoruz. Tasarım işlemini yaptıktan sonra kart bilgileri ve adres bilgilerini ekliyoruz ve siparişimizi onaylıyoruz. Sipariş sepetinin maili bize ulaşıyor ve beklemeye geçiyoruz. İnanılmaz hızlı bir servis inanın ,bir günde hazır hale gelip kargodan size ulaşıyor.
Benim gerçekten deneyimim muhteşem oldu.
Ayrıca fotoğraf çözünürlüğü inanılmaz olmayan ama bizim için özel bir fotoğraf seçmistim ve bu kadar güzel ve net olmasını beklemiyordum. Neyse sizi merakta bırakmıyorum ve  elime ulaşan telefon kabımı paylaşıyorum

image

Muhteşem değil mi ? Ben hem resim hem de bir hashtag ekledim. Ben bayıldım. Çözünürlük, netlik mükemmel. Mutlaka deneyin derim.
Ayrıca sizlere bir kağıt ile gelen bildiride ise…

image

Sosyal ağlarda yaptığınız yorumlar 10 tl indirim olarak geri döndüğü haberi daha da güzel bence

Hepinize keyifli haftalar

Sevgiler

Toplam Ziyaret: 1674 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir