Sana Kapak Olsundan Sevgililer Günü Hediyemiz var

Merhaba Herkese

Bu hafta sizlere bir sürprizimiz var

Bir şanslı takipçimize SanaKapakOlsun dan sevgililer gününe özel hediyemiz var.

Sana Kapak Olsun kişiye özel tasarım kapakları yapan bir firma. Bir süredir ben de bana özel hazırladıkları kapağı kullanıyorum ve çok memnunum. Yapılan tasarım UV dijital baskı olarak direk kapağa basıldığı için soyulma yırtılma gibi bir sıkıntı olmuyor. Ben de henüz büyük bir darbeye maruz kalmadı ama birkaç kez düşürdüğüm halde kırılmadı. Güneşte solmadığı gibi ıslak bezle sildiğimde de zarar görmüyor. Hem telefonumu koruyor hem de şık ve bana özel olduğu için çok seviyorum. Biz de bloggerlarpaylaşıyor ailesi olarak bir şanslı takipçimize sevgililer günü için hediye vermek istedik. 6 Şubat 2016 tarihinde saat 23:00 itibarı ile kapanacaktır.

Yapmanız gerekenlere gelirsek;

Sitemize abone olmak (sağ taraftan)

Bloggerlarpaylaşıyor instagram hesabımızı takip etmek ve bu postu sosyal medya hesaplarınızdan biri ile paylaşmak.

Bu yazının altına isim ve mail adreslerinizi,  takibe aldığınız isimleri ve paylaşım linkini yorum olarak bırakmak

Bol şans diliyorum hepinize mutlu günler diliyorum

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1939 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 16 yorum “”

Yorumlar kapalı.Lerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: