Sanakapakolsun Olmazları Olduruyor

sana_kapak_olsun

Sana Kapak Olsun.com

Merhabalar,

Öncelikle herkese mutlu hafta sonları diliyorum 🙂

Uzun zamandır bloglarda yer alan sanakapakolsun.com isimli mucizevi siteyle birkaç gün önce tanıştım, tanıştığıma memnun oldum. Hemen köşemde sizlerle paylaşmayı istedim.

Sanakapakolsun,hem kişiye özel tasarımların hem de piyasada sıkça rastlanması mümkün olmayan  telefon ve tablet kılıflarının varolduğu bir e-ticaret sitesi. Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm markalar için kapak hazırlanıyor. Sitedeki hazır tasarımları kullanabileceğiniz gibi, isterseniz kendi kapağınızı A’dan Z’ye , her detayına kendiniz karar vererek tasarlayabiliyorsunuz ve tasarımınız çok kısa bir süre içinde elinizde oluyor. Dikkatimi çeken en önemli noktalardan biri de, sitenin çok açık ve anlaşılır olması. Varış noktasına adım adım yönlendiriyor sizi.

Suda, güneşte vs herhangi bir soyulma ya da renginde değişme olmayacağı bildiriliyor ki bu da telefon kapaklarında yaşadığımız en büyük sorunlardan aslında..

İşte bu benim tasarımım! İşimi,dolayısıyla da hayatımı anlatıyor.Takdir edersiniz ki,hiçbir yerde bulamazdım böyle bir tasarım..O yüzden mutluyum.

Sana Kapak Olsun.com

Siz de, dilerseniz buraya tıklayarak sizi anlatan resmin ve yazının bulunduğu,kendinize ait bir tasarım yapıp 2 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sevgilerimle..

Toplam Ziyaret: 1169 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir