Sanat Restaurant Yemekleri

 

Herkese harika bir hafta sonu diliyorum. Bu kız niye her yazısında harika hafta sonları diliyor diye düşünüyorsanız ben hafta sonları daha çok gezildiğini düşünenlerdenim o yüzden de yazılarımda genelde hafta sonları yayınlanıyor bu yüzden iyi dileklerimle başlıyorum yazılarıma 🙂 Bu yazımda sizlere arkadaşlarımla buluştuğumuzda gitmeyi sevdiğimiz bir mekan olan Sanat Restaurant’dan bahsedeceğim.


Sanat Restaurant; Taksim’de bulunan genç, yaşlı veya ailenizle beraber gideceğiniz hem eğlenceli hem de güzel lezzetlerini tadabileceğiniz bir mekan.
Nevizade de yer alan iki şubeye sahip olan Sanat Restaurant’a geçtiğimiz aylarda doğum günümü kutlamak için arkadaşlarımla beraber gitmiştim en son.
Taksim’e ne zaman gitsek uğrak yerlerimizden birisi olan Sanat Restaurant’ın müzik severler için de ayrı bir şubeleri var, biz o gün hem sohbet edelim hem de güzel yemekler eşliğinde bir akşam geçirelim diye, müziksiz olan daha sakin daha sessiz olan diğer şubelerini tercih ettik.
Yemekler tabiri caizse enfesti, Sanat Restaurant’ın mezeleri tek kelime ile harika. Özellikle patlıcan salatalarını kesinlikle tavsiye ediyorum. Soğuk mezelerde bence Beyoğlu için en iyi ve en başarılı restaurantlardan birisi. Karışık ızgara, midye de tercihlerimiz arasındaydı. Hepsini gayet başarılı buldum.
Sessiz sakin, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir mekan. Mekan da alkollu içeceklerde bulunuyor. Kişi başı 70TL civarında bir hesap ödedik.

 


Daha hareketli ve müzik olan bir yer istiyorsanız Sanat Restaurant’ın bahçeli olan diğer yerini de görebilirsiniz orası eğlenceli yerleri sevenlere önereceğim yerlerden.
Akşam 20.00 civarında canlı müzikleri başlıyor.

Bir başka mekan yazısında görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1462 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYasemin Özer

Yazar Hakkında

(23 yazısı var )

Web sitesi: http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/