Sante Organik Kapatıcı Kalem

Gözaltlarımda morluk olduğu için sürekli kapatıcı deniyorum. Bir çoğu maalesef grileşme yaptığı için kenarda bekliyor. Uzun süredir ama kullandığım Sante Organik Kapatıcı Kalem hem göz altlarım da hem de cildimde aniden beliren sivilceler de severek kullandığım bir ürün oldu.

Sante-Organik-Kapatıcı-Kalem
Sante Organik Kapatıcı Kalem

Kalem formda olan kapatıcılar genellikle sert yapılı oluyor. Bu yüzden direkt göz altları gibi hassas bölgelere fırçayla sürmek gerekiyor. Ancak Sante kapatıcım yumuşacık. İstersem fırçayla istersem de direk göz altlarıma sürdüğümde tahrişe neden olmadı.

İçeriğinde zararlı hiçbir madde barındırmıyor. BDIH Doğal Kozmetik ve NaTrue Sertifikalı. Bu da göz altlarım gibi hassas bölgelerde güvenle tahrişe ve alerjiye neden olmadan direkt uygulamamı sağlıyor.

Gün içerisinde grileşme veya çizgilere dolma sorunu yaşamadım. Kuruluk olduğu halde cildimde, kurutmadan sağlıklı bir görünüm de sağlıyor.

Sante-Organik-Kapatıcı-Kalem-swach
Sante Organik Kapatıcı Kalem

Bu kadar yumuşak uçlu olduğu halde kalemtıraş ile açarken, kırılma veya dağılma, ezilme gibi bir problemle de karşılaşmadım.

Cildimde çıkan kızarıklık veya sivilcelerinde üzerinde rahatlıkla kullanabiliyorum. Dayanma süresi ortalama 5-6 saat. Sonrasında hafifte olsa silinme yapabiliyor. Ancak küçük formda olduğunda rahatlıkla çantamda taşıyabiliyorum ve gün içeresinde tazeleyebiliyorum.

Koyu olan 3 numaralıyı seçme nedenim açık olan tonlarla kapatmak istediğimde gözaltlarımı istediğim gibi asla verim alamadım. Bu yüzden koyu olanı tercih ettim.

Eğer sizlerde temiz içerikli, özellikle gözaltlarınızda olan morlukları kapatmak için bir ürün arıyorsanız, Sante Organik Kapatıcı Kalem toplam 3 rengi var. Online satış yapan tüm sitelerden ortalama 40-45TL’ye satın alabilirsiniz.

Sevgilerrr…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 382 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: