Schwarzkopf Taft Saç Köpüğü

Taft Saç Köpüğü

Herkese Merhaba,

Her kadın gibi ben de saçlarımın ışıl ışıl gözükmesini çok seviyorum. Bu yüzden,bu hafta Taft Saç Köpüğü ‘nü ele alıyorum.

Benim saçlarım dalgalı ve kalın tellidir.Dalgalar sönmüyor ama birkaç saatten sonra canlılığı gidiyor ve dalgalar tel tel ayrılmaya başlıyor.Hele rüzgarlı ve yağmurlu havalarda saçıma hakim olmak öyle zor oluyor ki. Bu yüzden uzun bir süre saçlarımı serbest,açık bir biçimde kullanamadım. Kuaförümün tavsiyesi ile başlamıştım saç köpüğü kullanmaya ve inanın çok işe yarıyor.

Taft Saç Köpüğü
Schwarzkopf Taft Saç Köpüğü

Sabitleyici, ekstra canlılık gibi birkaç çeşidi mevcut. Ben kırmızı renkli olan ‘Göz Alıcı Parlaklık’ isimli ürünü kullanıyorum. Normal gün içinde her an kullanabilirsiniz. Ürünü çalkaladıktan sonra sıkmanız önemli. Çünkü köpük kıvamını almazsa beyaz bir sıvı oluyor bu da ıslaklıktan başka bir etki etmiyor saça. Ayrıca iki avuç köpük benim saçlarıma fazlasıyla yetiyor yani çok sıkmamak gerek. Koşuştururken gün içinde duş almaya vaktimiz kalmayabiliyor. Taft saç köpüğü bu süreçlerde tam bir hayat kurtarıcı 🙂 Saçınıza sürün ve dışarı çıkın,gerçekten capcanlı bir görüntü oluşacaktır. Fiyatı da 10 tl. Ama kozmetik firmalarini takip ederseniz indirimde yakalamanız mümkün. Çünkü genelde indirimde oluyor .

Gününüzün bol ışıltılı saçlarla geçmesi dileğiyle:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 27 Ortalama: 2.9]

Toplam Ziyaret: 8949 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/