Schwazrkopf Gliss Million Gloss Şampuan Deneyimim

Gliss Million Gloss Şampuan

Schwazrkopf Gliss Million Gloss Şampuan

Merhaba Blog Dostları,

Bugün size son zamanlarda saç bakım rutinimde severek kullandığım ve çok da faydasını gördüğüm bir şampuandan  bahsedeceğim. Hem yapısıyla hem de kokusuyla gönlümü çalan bu şampuanı mat saçlı olan arkadaşlara rahatlıkla öneririm. Şimdi ayrıntılı yorumlarıma geçecek olursak;
SCHWAZRKOPF GLİSS MİLİON GLOSS ŞAMPUAN
Schwazrkopf Gliss Million Gloss Şampuan
Bu şampuanının şu  ana  kadar bir tane 250 ml boyutunu bitirdim ve şu anda 400 ml boyutunu kullanıyorum. Hafif yapılı olan bu şampuan saçımı ağırlaştırmadı ve güzel temizledi. Günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilecek bir şampuan. Kokusu bildiğimiz gliss kokusu ve yapısı da çok sıvı değil. Köpürmesini ve durulanmasını sevdim. Ambalaj olarak da benim ilgimi çekti. İnce telli saçlarım olduğu için bu tarz parlaklık vaat eden  ürünler genelde saçlarımı ağırlaştırırken Gliss Nillion Gloss ağırlaştırmadı. Bu nedenle de yazın sıklıkla kullanacağım bir şampuan oldu 🙂
SCHWAZRKOPF GLİSS MİLİON GLOSS ŞAMPUAN
Schwazrkopf Gliss Million Gloss Şampuan
Schwazrkopf Gliss Million Gloss Şampuan
Schwazrkopf Gliss Million Gloss Şampuan

Mat ve koyu renk saçlara sahip olduğum için özellikle bu tarz  ürünleri denemek istiyorum.Gliss Million Gloss’u denedim ve çok da sevdim.Düzenli kullanımda benim saçlarıma bir parlaklık,ışıltı kattı. Ama serinin tamamı kullanıldığında daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Severek kullandığım bu şampuanı sizlere öneririm.İçinizde bu ürünü kullanan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu haftalık bu kadar… Bir sonraki yazıma  kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

 
 
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 2200 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com