Sebamed Balsam Deodorant Hassas

Herkese merhaba 🙂

Malum, kış günü olsa bile deodorant,roll on kullanma ihtiyacı duyuyoruz.Ben de bu konuya ekstra ilgili olmamdan ötürü,önerilen her markayı denemeye çalışıyorum. Sebamed Balsam Deodorantın hassas versiyonunu çok sevdiğim bir blogger arkadaşımın tavsiyesiyle aldım.Öneri sebebi tamamen temiz içerikli olmasıydı.

Üzerinde yazan ibarelerden de anlayacağınız gibi,zararlı,kanserojen madde dediğimiz şeyler bu üründe yok. Parabenalkolalüminyum gibi.. Öncelikli olarak bu çok iç açıcı bir durum. Sebamed zaten hepimizin bildiği üzere son derece güvenilir ve tercih edilen bir firma, hem yetişkin hem bebekler için. İçerisinde parfüm bulunduğundan çok hoş, pudramsı bir kokusu var. Kıyafetlerde leke de yapmıyor. Ama en önemli özellik, ter kokusu önlemesi anlamında maalesef aynı olumlu görüşü sürdüremiyorum. Bu ürün sayesinde ilk kez ter kokusu aldım kendimde 🙂 Terlemeyi önlemesini tabi ki bekleyemem ki zaten sağlıksız bir durum.Ancak, kötü koku oluşumunu önlemeliydi..

Sebamed Balsam Deodorant Hassas

Arayışlarım ve bu konuda deneyimlerim devam edecek.. Sebamed Balsam Deodorantı bildiğimiz tüm kozmetik marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Fiyatı 20 TL civarında. Bir daha alır mıyım? Pek sanmıyorum.. Evde günlük kullanımla bitirmeye çalışıyorum..

İçerik önceliğiniz yoksa,Buradaki tavsiyemi okuyabilirsiniz.

Mutlu haftasonları dilerim..

Toplam Ziyaret: 3170 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.5]

One thought on “Sebamed Balsam Deodorant Hassas

  1. Merhaba,

    Konu ile ilgili yazınıza denk geldim. Size temsilcisi olduğum yeni bir ürünü önereceğim.
    katekkimya.com.tr/dogal-kozmetikler/

    Ürün Sebamed’den daha farklı olarak hiçbir kimyasal içermiyor ve tamamen doğal bileşime sahip. Arzu etmeniz durumunda yesilsepetim.com/katek-kimya adresinden temin edebilirsiniz.

    Konu ile ilgili sorularınız olursa cevaplamaya hazırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir