Sebamed Fresh Deodorant -Fresh

Herkese merhaba

Son zamanlarda kişisel bakım ürünlerine takmış durumdayım.Çok fazla deodorant ve roll on almaya ve denemeye başladım. Alüminyum içermeyen ürünlerse tabii favorim. Alüminyum içermeyen ürün arayışımda rastladığım ve çok popüler  olan Sebamed Fresh Deodorant -Freshi de dedim.  Almak isteyenler için incelemek istiyorum

Sebamed Fresh Deodorant -Fresh

Deodorant olarak geçse de aslında bir roll on, ürünlerin isimleriyle aynı olmamasından açıkçası nefret ediyorum. Ürün neyse adı da o olmalı,  roll on denildiğinde  daha mı az satılıyor, daha mı az etkili düşünülüyor bilmiyorum ama bu bildiğiniz pudrasız roll on. Açıkçası roll on kullanmayı sevmiyorum. Islak bir his bırakıyor  genellikle kullandıktan sonra  maalesef bu da o ıslak hissi veriyor bir süre ama kısa sürede kuruyup o histen kurtuluyoruz.

Sebamed Fresh Deodorant -Fresh

Roll on kullanımı biraz zor olsa da beyaz kıyafetler üzerinde sarı leke, siyah kıyafetlerde beyaz leke bırakmamasını çok sevdim. Sabah kullanıyorum akşama kadar beni koruyor. Yazın kulanım için yeterli gelir mi bilmiyorum ama kış için yeterli bir ürün. Çok temiz bir kokusu var ve üzerine sıktığımız parfümün kokusunu değiştirmiyor.

Temiz bir içeriğinin olması ve kokusunun güzel olması açısından oldukça sevdiğim Sebamed Fresh Deodorant -Fresh ile ilgili yorumlarım bu şekildeydi. Alüminyum içermeyen roll on arayanlara öneririm. Kolay da bulunabilen bir ürün.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.5]
Toplam Ziyaret: 1786 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com