Sebamed Fresh Deodorant -Fresh

Herkese merhaba

Son zamanlarda kişisel bakım ürünlerine takmış durumdayım.Çok fazla deodorant ve roll on almaya ve denemeye başladım. Alüminyum içermeyen ürünlerse tabii favorim. Alüminyum içermeyen ürün arayışımda rastladığım ve çok popüler  olan Sebamed Fresh Deodorant -Freshi de dedim.  Almak isteyenler için incelemek istiyorum

Sebamed Fresh Deodorant -Fresh

Deodorant olarak geçse de aslında bir roll on, ürünlerin isimleriyle aynı olmamasından açıkçası nefret ediyorum. Ürün neyse adı da o olmalı,  roll on denildiğinde  daha mı az satılıyor, daha mı az etkili düşünülüyor bilmiyorum ama bu bildiğiniz pudrasız roll on. Açıkçası roll on kullanmayı sevmiyorum. Islak bir his bırakıyor  genellikle kullandıktan sonra  maalesef bu da o ıslak hissi veriyor bir süre ama kısa sürede kuruyup o histen kurtuluyoruz.

Sebamed Fresh Deodorant -Fresh

Roll on kullanımı biraz zor olsa da beyaz kıyafetler üzerinde sarı leke, siyah kıyafetlerde beyaz leke bırakmamasını çok sevdim. Sabah kullanıyorum akşama kadar beni koruyor. Yazın kulanım için yeterli gelir mi bilmiyorum ama kış için yeterli bir ürün. Çok temiz bir kokusu var ve üzerine sıktığımız parfümün kokusunu değiştirmiyor.

Temiz bir içeriğinin olması ve kokusunun güzel olması açısından oldukça sevdiğim Sebamed Fresh Deodorant -Fresh ile ilgili yorumlarım bu şekildeydi. Alüminyum içermeyen roll on arayanlara öneririm. Kolay da bulunabilen bir ürün.
Toplam Ziyaret: 1879 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir